מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בפתח תקווה

מחפש גנן מומלץ וזול בפתח תקווה? בעזרת 'גננים פלוס' תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של גננים מעירך, לבצע בינהם השוואת מחירים והכל בתוך כמה רגעים בלבד.

משתמשים ב'גננים פלוס' וחוסכים בענק!

בעזרת פורטל 'גננים+' אתם יכולים לקבל מידע רב על תחום הגינון, אבל לא רק. האופציה שלנו לספק לכם מספר הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים בין גננים בפתח תקווה, מקצרת לכם את תהליך החיפוש, את העלויות הסופיות והרבה כאבי ראש. איך זה עובד? משאירים פרטים באתר או מחייגים ישירות לטלפון, בתמורה תקבלו פניות של גננים מפתח תקווה המספקים את עבודות הגינון הנחוצות לכם. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות.

עבודות הגינון בפתח תקווה שתמצאו כאן:

  • אחזקת גינות: החל מניכוש עשבים, השקייה, דישון וטיפול בעצים וצמחי הגינה שלכם. בין אם זה בתדירות שבועית או חודשית.
  • הקמה של גינה: עברתם לבית חדש? הקמת גינה משלב א' ועד ת' הכולל תכנון ועיצוב קפדני על פי דרישות הלקוח ובהתאמה לאקלים בפתח תקווה.
  • גיזום עצים: החל מעצים צעירים ועד לבוגרים, שירות גיזום מקצועי לכל עץ.
  • כריתת עצים: צריכים לכרות עץ? לכרסם שורשים? כאן בגננים פלוס אפשר לקבל הצעות מחיר של כורתי עצים המוסמכים לכך.
  • עבודה חד פעמית: צריכים ניקוי לגינה? גנן לצורך תכנון בלבד? שיפוץ או שדרוג נקודתי? הזמינו עבודה חד פעמית.

עיצוב והקמת גינות בפתח תקווה, מה צריך לדעת?

רוצים לתכנן, לעצב ולהקים גינה חדשה בפתח תקווה? אתם צריכים את אנשי המקצוע הנכונים, כאן בגננים פלוס תוכלו למצוא גננים בפתח תקווה, אדריכלי נוף ומעצבי גינות אשר ישמחו לתת לכם את המענה. כמובן שישנם כמה דגשים חשובים כאשר מקימים גינה וחלק מהם תקבלו כמידע מאיש המקצוע וחלק חשוב שתדעו בעצמם לפני שאתם נכנסים לתהליך. ראשית, איש המקצוע ימליץ לכם על צמחייה המתאימה לאקלים בפתח תקווה ועל פי איפיון שלכם למטרת הגינה - כמו למשל גינה מוצלת, גינת ירק או נוי.

גנן בפתח תקווה

בנוגע למידע שחשוב שאתם תעבירו למקימי הגינות, ראשית ציינו אם אתם מתכננים לתחזק אותה באופן שוטף או שאתם כאלו שאין להם את הזמן הפנוי לעבודה שבועית או יומית בגינה. ציינו אם יש כלב בבית או שאתם שונאים ריח ספציפי ואפילו אם אתם אלרגיים לדבורים. הנתונים האלו יעזרו להם להימנע מדברים שלא תאהבו בגינתכם, אז לפני שאתם מקימים - חשבו על הכל ועל פי כך תתכננו טוב יותר את העתיד המשותף שלכם והחצר.

כמה יעלה גנן בפתח תקווה?

מחירי הגינון השונים משתנים על פי סוג העבודה וההיקף שלה. ראשית, אם מדובר על הקמה או עיצוב של גינה המחירים שונים מאלו של אחזקה. אם אתם רוצים לדעת מהם המחירים האלו - עברו כעת אל המחירון. בנוגע למחירי תחזוקה של גינה. ניתן לכם מחיר ממוצע של גנן בפתח תקווה לצורך תחזוקת גינה - הוא נע בין 300 - 600 ש"ח (בעבור הגעה של פעם בשבועיים לגינה עד גודל של כ-50 מ"ר).

קבלו כמה טיפים לאחזקת גינה נכונה

1. מערכת השקייה, אם אינכם בעלי זיקה לגינון ולא זוכרים מתי השקתם לאחרונה את הגינה. מערכת אוטומטית תעשה את העבודה בעבורכם ותדאג לעבודה על פי תזמון הנקבע מראש.

2. דישון, לא הרבה יודעים זאת אבל להשקות רק במים לא תמיד יעזור. ישנם צמחים שללא דישון לא יצליחו להחזיק מעמד בין עונות או להגיע לבגרות ולגדול כמו שצריך. * גם דישון צריך להיעשות באופן מבוקר וממולץ לבדוק זאת מול משתלה או גנן.

3. השקייה נכונה, כל צמח, עץ ואפילו הדשא צריך כמות מים שונה (כתבנו על כך מדריך כאן). בנוסף זמן ההשקייה ביום גם הוא חשוב והכי כדאי להשקות בשעות הבוקר המוקדמות.

4. עונתי לא עונתי, ישנם צמחים אשר אחרי עונה פשוט מתים. ישנם כאלו שהם רב עונתיים. בעת שתילת צמחים חדשים - חשוב לוודא מאיזה סוג הם גם מבחינת דישון נכון וגם מבחינת עונת השתילה שלהם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה