מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בפתח תקווה

כאן תקראו על מה גננים בפתח תקווה כוללים בעבודתם, נציג גם מחירון גינון שתוכלו להתרשם מהיקף המחירים, תוכלו לקרוא על עבודות גינון נפוצות באזורכם וגם נסביר כיצד דרך פורטל גננים פלוס ניתן לקבל עד 3 גננים בפתח תקווה ולהשוות ביניהם במחיר.

 • למציאת גנן בפתח תקווה התקשרו 077-9985378
 • לחלופין השאירו פרטים באתר

 • קבלו הצעות במהרה מגננים מומלצים בפתח תקווה

 • כל עבודות הגינון בפתח תקווה כמו אחזקת גינה וגיזום עצים

 • ניסיון של שנים בכל עבודות הגינון השונות

 • מצאו גננים מנוסים וזמינים בפתח תקווה וערכו השוואה בין המחירים שלהם

עבודות הגינון בפתח תקווה שניתן לקבל דרכנו:

לא בטוחים אילו עבודות גינון בפתח תקווה ניתן להשיג דרך פורטל גננים פלוס? מתחת תוכלו לקרוא על כך בהרחבה.

 • אחזקת גינות: החל מניכוש עשבים, השקייה, דישון וטיפול בעצים וצמחי הגינה שלכם. בין אם זה בתדירות שבועית או חודשית.
 • הקמה של גינה: עברתם לבית חדש? הקמת גינה משלב א' ועד ת' הכולל תכנון ועיצוב קפדני על פי דרישות הלקוח ובהתאמה לאקלים בפתח תקווה.
   
 • עיצוב גינה בפתח תקווה: אם יש ברשותכם גינה קיימת אך היא אינה לטעמכם או לחילופין - יש לכם גינה מוזנחת שזקוקה לחידוש, דעו שבפורטל גננים פלוס תוכלו להיעזר בגננים בפתח תקווה שילוו אתכם בכל שלב העיצוב מתחילתו עד סופו. ניתן לעצב דרכנו גינות חסכוניות במים, גינות כפריות, גינות מודרניות ועוד.
   
 • גיזום עצים: שירותי גיזום עצים בפתח תקווה עבור עצים צעירים ובוגרים כאחד, בהתאם לסוג העץ.
   
 • טיפול בעצים חוליםדרך גננים פלוס תוכלו להשיג גננים בפתח תקווה שמעניקים שירות לעצים חולים. דבר שיכלול לרוב ריסוס נגד מזיקים שהשתלטו על העץ, שימוש בפורמולות לריפוי העץ וגיזום של ענפים חולים.
   
 • כריתת עצים: צריכים לכרות עץ? לכרסם שורשים? כאן בגננים פלוס אפשר לקבל הצעות מחיר של כורתי עצים המוסמכים לכך.
 • עבודה חד פעמית: צריכים ניקוי לגינה? גנן לצורך תכנון בלבד? שיפוץ או שדרוג נקודתי? הזמינו עבודה חד פעמית.


השיגו בקלות גנן בפתח תקווה דרך גננים פלוס

מחירון גננים בפתח תקווה

מתחת תוכלו לקרוא על מחירים לדוגמה שלקחנו ממחירון הגינון של פורטל גננים פלוס:

מחירון גינון בפתח תקווה

אחזקת גינה (בגודל של עד 50 מ"ר)

המחיר מתייחס להגעת גנן בפתח תקווה פעם בשבועיים במסגרת אחזקת גינה.


300 - 600 ש"ח
גיזום שיחים

גיזום של שיחים וגדר חיה בגינות בגודל עד 50 מ"ר.


450 - 700 ש"ח
ניכוש עשבים והדברה

המחיר כולל ניכוש של עשבים שוטים והדברת השטח מיד לאחר מכן, כולל את חומרי ההדברה במחיר.


300 - 600 ש"ח
כמה עולה לשתול עץ?

מחיר לשתילת עץ בגובה של 2 - 3 מטרים, לא כולל העץ.


200 - 350 ש"ח
כיסוח דשא

כיסוח מדשאה בגינה בגודל של עד 100 מ"ר.


350 - 550 ש"ח
טיפול בעץ חולה

המחיר כולל שימוש בפורמולות ריפוי וביצוע ריסוס מתאים שיחסל את המזיקים שעל העץ וימנע מחדשים להופיע. 


150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

מה כוללת אחזקת גינה בפתח תקווה?

אחזקת גינה בפתח תקווה כוללת בין היתר: השקייה של הצמחייה, כיסוח דשא, גיזום שיחים וגדר חיה, טיפול בצמחייה בפורמולות ריפוי ובדשן, ניכוש עשבים שוטים, יישום חומרי הדברה נגד מזיקים ובמידה ויש ברשותכם מערכת השקייה - גנן בפתח תקווה שהזמנתם ידאג לבדוק גם אותה במסגרת הביקור שלו אצלכם.

 

לקוחות רבים שואלים אותנו: כל כמה זמן יש להזמין גנן בפתח תקווה לביצוע אחזקת גינה? התשובה לכך היא - בהתאם לסוג הצמחייה שבגינה שלכם ולהיקף הצמיחה שלה וגם בהתאם לבקשתכם. ברוב המקרים לקוחות פורטל גננים פלוס מזמינים את הגנן שלהם לתחזק את הגינה שלהם פעם בשבוע עד פעם בשבועיים.

 

כל כמה זמן לבצע אחזקת גינה בפתח תקווה:
 פעם בשבוע וחצי
פעם בשבועיים משך זמן פעם בשבוע

כמה זמן לוקח לגנן בפתח תקווה לתחזק גינה?

אחזקת גינה בפתח תקווה עשוייה לקחת בין חצי שעה עד שעה וחצי וזאת בהתאם לגודל הגינה ובהתאם לעבודות שעל גנן בפתח תקווה לבצע בה.

 

זמן ממוצע לאחזקת גינה בפתח תקווה:
 60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

מידע בנושא הקמת גינה בפתח תקווה

הקמת גינה בפתח תקווה תתחיל בהגעה פיזית של הגנן לאזור בו אתם מעוניינים להקים את הגינה החדשה שלכם, לאחר מכן ובהתאם לנתוני השטח, יחל הגנן בתכנון של הגינה יחד אתכם. בשלב זה תוכלו להעלות בקשות, להתייעץ לגבי סוגי צמחייה שונים ולציין את טווח המחיר שאתם מעוניינים ויכולים להשקיע לצורך כך. הגנן מצדו יאמר לכם מה ניתן לבצע מבין ההצעות שלכם במסגרת השטח הנוכחי של הגינה לאחר שסרק אותו. רוצים לקרוא על סוגי עיצובים שונים לגינות? בפסקה הבאה.

עיצוב גינה בפתח תקווה - אלו הסוגים הנפוצים

מתחת תוכלו לקרוא על סגנונות שונים של עיצובי גינה, דבר שעשוי לסייע בעבודה המשותפת ביניכם לבין גנן בפתח תקווה שתחליטו לשכור את שירותיו.

 • עיצוב גינת נוי - גינות נוי נחשבות לגינות בעלות שילובי עיצוב שונים שהלקוח בוחר בהם. עיצוב גינות נוי הוא שם כללי לגינות שמעוצבות בצורה חופשית וזאת תוך התחשבות במיזוג אוויר שנפוץ באזור ע"מ להבטיח צמיחה תקינה של הצמחייה.
   
 • הקמת גינה טרופית - עיצוב גינה טרופית יכלול בתוכו שילוב בין פרחים ועצים אקזוטיים (עצי פסיפלורה, מנגו, פרחי סחלב..), תוך דגש על ריבוי צמחייה ירוקה.
   
 • עיצוב גינה עם בריכה - גננים בפתח תקווה יוכלו להקים בגינה שלכם בריכת נוי בליווי דגי נוי, אשר תורמים למראה שלו וטבעי בגינה ובנוסף, הדגים בבריכה עשויים לסייע לכם לצוד יתושים. נוסף לכך אנו מדברים גם על גינה עם בריכת שחייה גדולה, שם בד"כ יש צורך בריצוף מתאים בסביבת הבריכה וגם 
   
 • עיצוב גינת גג - במידה ואין לכם חצר קרקע, דעו שהדבר לא אמור למנוע מכם מלעצב גינה בגג שלכם. עיצוב גינה בגג מאפשר ניצול מלא של שטחי הגג שצוברים אבק בגלל שאינם בשימוש. אגב, גם אם אתם גרים בקומה אמצעית בבניין, ללא גישה לגג, דעו שתוכלו לבקש מגנן לעצב ולהקים עבורכם גינה במרפסת.
   
 • הקמת גינה ים תיכונית - גינות ים תיכוניות מאופיינות בצמחייה החסכונית במים כמו: קקטוסים וצמחי אלוורה. גינות אלו נחשבות גם מאוד חסכוניות במים וזאת מבלי שנוריד מאיכות הצמיחה של הצמחים בה וזה מפני שהם אינם זקוקים לכמויות מים גדולות - אם ביכלל.

דרך גננים פלוס חוסכים בענק!

בעזרת פורטל גננים פלוס אתם יכולים לקבל מידע רב על תחום הגינון, אבל לא רק. האופציה שלנו לספק לכם מספר הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים בין גננים בפתח תקווה, מקצרת לכם את תהליך החיפוש, את העלויות הסופיות והרבה כאבי ראש. איך זה עובד? משאירים פרטים באתר או מחייגים ישירות לטלפון, בתמורה תקבלו פניות של גננים מפתח תקווה המספקים את עבודות הגינון הנחוצות לכם. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה עדיף השקיית גינה במערכת דיגיטלית או ידנית?

במידה ואתם מתלבטים אם להשקיע בהתקנת מערכת השקייה דיגיטלית תנו לנו, צוות פורטל גננים פלוס להציג מספר היבטים שיובילו אתכם לבחירה הנכונה ביותר:

 • זמן השקייה - עם מערכת השקייה אוטומטית ניתן לבחור בזמני השקייה המוגדרים מראש בהתאם לצרכי הצמחייה שברשותכם. במידה ואתם בעיקר נהנים מגינה מטופחת אבל פחות מעוניינים לטפח אותה בעצמכם בגלל חוסר בזמן או סתם כי אינכם מעוניינים בכך - נמליץ לכם לוותר על השקייה ידנית ולבקש מגנן בפתח תקווה שיתקין עבורכם ממטרות.
   
 • כמות מים - השקייה ידנית מצריכה את מי שמבצע אותה לחלוף על פני אזורי צמחייה רבים ואף לעשות הפסקות בין לבין ע"מ למלא את המשפך במים נוספים. לעתים גם יוצא שאתם משקים יותר מדי וגורמים לשלוליות ולהצפה של הצמחים, דבר שעשוי לפגוע בהם. השקיית גינה עם ממטרה מאפשרת לכם לכסות כמות גדולה יותר של צמחייה בפחות זמן ובכמות קטנה פי כמה של מים, כך שהסיכוי שתיווצר לכם הצפה בגינה או שתקבלו חשבון מים גבוה קטנים בהרבה.
   
 • מחיר - אומנם מערכת השקייה דיגיטלית לגינה עולה סכום די מכובד אך קחו בחשבון שלטווח הארוך דווקא מדובר בחיסכון מפני שהיא חוסכת במים ומאפשרת לכם לעבוד יותר ולהרוויח יותר מאשר במקרים בהם אתם מחוייבים להגיע הביתה ולהשקות במיוחד. 

מהי שעת ההשקייה המומלצת עבור צמחייה?

שעת ההשקייה המומלצת ביותר ע"י גננים בפתח תקווה וביכלל היא בשעות הבוקר המוקדמות. הסיבה לכך היא כי אז השמש לא חזקה מדי כדי לאדות את מי ההשקייה בצורה מהירה ובו זמנית, היא מאפשרת לצמחייה לספוג את המים בצורה מיטבית וחיונית יותר. השקייה בשעות הערב והלילה מקשה על שאריות מי ההשקייה להתאדות ובכך הדבר גורם להתפתחות ירוקת ופטריות ואף מושך מזיקים אל הצמחים בגלל הלחות הרבה באזור.


עבודות גינון בפתח תקווה

קבלו כמה טיפים לאחזקת גינה נכונה

1. מערכת השקייה - אם אינכם בעלי זיקה לגינון ולא זוכרים מתי השקתם לאחרונה את הגינה. מערכת אוטומטית תעשה את העבודה בעבורכם ותדאג לעבודה על פי תזמון הנקבע מראש.

2. דישון - לא הרבה יודעים זאת אבל להשקות רק במים לא תמיד יעזור. ישנם צמחים שללא דישון לא יצליחו להחזיק מעמד בין עונות או להגיע לבגרות ולגדול כמו שצריך. * גם דישון צריך להיעשות באופן מבוקר וממולץ לבדוק זאת מול משתלה או גנן.

3. השקייה נכונה - כל צמח, עץ ואפילו הדשא צריך כמות מים שונה. בנוסף זמן ההשקייה ביום גם הוא חשוב והכי כדאי להשקות בשעות הבוקר המוקדמות.  למידע על כמות ההשקייה הנכונה עבור דשא.

4. עונתי לא עונתי - ישנם צמחים אשר אחרי עונה פשוט מתים. ישנם כאלו שהם רב עונתיים. בעת שתילת צמחים חדשים - חשוב לוודא מאיזה סוג הם גם מבחינת דישון נכון וגם מבחינת עונת השתילה שלהם.

שאלות בנושא גינון בפתח תקווה

איך להשיג גנן זול בפתח תקווה?

זה פשוט, השאירו פרטים בקובץ המצורף בעמוד, קבלו עד 3 גננים בפתח תקווה, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון, להשוות ביניהם וכך לחסוך בלא מעט כסף.


מהם שעות ההשקייה המומלצות ע"י גננים בפתח תקווה?

שעות ההשקייה המומלצות תהיינה בשעות הבוקר המוקדמות, בהן קרני השמש אינן חזקות מדי ועלולות לאדות את מי ההשקייה במהירות גבוהה מדי.