מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בפרדס חנה

מחפשים גנן מקצועי לתחזוקה או הקמת גינה? אולי לגיזום או עקירת עץ או שתילה של דשא חדש? לא משנה מה העבודה הרצויה, אנו נשמח לעזור לכם במציאת גנן בפרדס חנה. השאירו פנייה או צלצלו אלינו והתחילו להשוות מחירים.

משווים בין גננים בפרדס חנה וחוסכים

אם בעבר מציאת גנן מקצועי היתה משימה לא פשוטה, היום היא קלה הרבה יותר וזאת בעזרת השוואת המחירים של גננים פלוס. דרכנו, תוכלו להשוות בין גננים בפרדס חנה ולקבל מספר הצעות שונות עבור הקמה או אחזקת הגינה, שתילת עצים, גיזום שיחים, התקנת דשא רגיל או סינטטי ועוד.

 

גננים בפרדס חנה

כמה עולה להזמין גנן בפרדס חנה כרכור?

כל עבודה והתמחור שלה. אין מה להשוות בין העלויות של הקמת גינה בבית פרטי לבין עבודה פרטנית של יצירת שביל או כריתה של עץ. הנה מספר דוגמאות לטווחי מחירים של העבודות הנפוצות ביותר:

מחירון עבודות גינון בפרדס חנה - כרכור
 • מה המחיר של הקמת גינה?

  ייעוץ ותכנון לגינה, כולל ביצוע ההקמה.


  החל מ-1,200 ש"ח ומעלה
 • התקנה מערכת השקייה חדשה בגינה

  תלוי בדגם הספציפי של המערכת.


  1,500 - 2,500 ש"ח
 • כיסוח חד פעמי לדשא בגודל 100 מ"ר

  כולל קיצוץ הקנטים עם חרמש.


  300 - 500 ש"ח
 • כמה יעלה להזמין גנן לניקוי עלים בגינה?

  איסוף העלים בלבד, ללא עבודות נוספות.


  200 - 300 ש"ח
 • עלות שתילת עץ בוגר

  שתילת עץ נוי, ללא עלות העץ.


  250 - 350 ש"ח
 • ביצוע חיפוי קרקע לגינה

  קראו עוד על חיפויי קרקע לגינה.


  40 - 100 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

לתחזק לבד או להזמין גנן בפרדס חנה?

ניתן לתחזק כל גינה באופן עצמאי כמובן ובכך לחסוך את העלויות בשל הזמנת הגנן. אך חשוב לקחת בחשבון מספר דברים: גנן מקצועי לא רק מביא איתו את הציוד המקצועי הדרוש (מסור שרשרת חשמלי, מזמרות, מכסחות דשא וכו') אלא גם מביא איתו ידע וניסיון מקצועי של שנים בעבודות כמו גיזום עצים גבוהים, שתילת דשא, התקנת מערכת השקייה חדשה וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

אז מהו סגנון העיצוב המועדף עליכם?

כאשר מדובר על עיצוב גינות, ניתן לבחור במספר סוגי עיצוב, אשר שונים מהותית זה מזה. כתבנו בהרחבה על עיצוב גינות בסגנון כפרי וגם על עיצוב גינות מודרניות על מנת שתוכלו ללמוד מעט יותר על כל סוג של עיצוב. כמו כן, ישנו עיצוב גינה יוקרתי אשר גם לו יש מאפיינים מסוימים. כדאי להגיע מוכנים ככל שניתן עם רעיונות על מנת למקד את הגנן באשר לאופי הגינה והמראה הרצוי.

 

גננים מומלצים בפרדס חנה

מה עליי לבדוק עם גננים בפרדס חנה כרכור?

הדבר הראשון שכדאי לבדוק הוא את נושא המחיר, על מנת לראות שאכן מדובר במחיר ריאלי ולא במחיר מוגזם. הדבר השני שכדאי לבחון מול גננים בפרדס חנה כרכור הוא נושא הזמינות - האם הגנן זמין להגיע אלינו כבר השבוע? האם נדרש לחכות מעט? לבסוף מומלץ לבדוק המלצות, חוות דעת ומעט פרטים על הגנן שסיפק את ההצעה. נסו לראות עבודות קודמות שביצע ובדקו האם יש לו אתר אינטרנט בו הוא מרכז מידע על הקמות או תחזוקות בגינות אחרות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה