מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בעפולה

מחפשים גנן בעפולה? תוכלו להפסיק את החיפושים, כי באמצעות גננים פלוס תוכלו למצוא מספר גננים בעיר. רק תצטרכו להשוות בין הגננים השונים, אבל אל תדאגו הוספנו לכם כמה טיפים איך למצוא גננים מומלצים.

השוואת מחירים בין גננים בעפולה

כשמסתכלים על מחיר של גננים בעפולה חשוב לומר שהוא מושפע הן מעבודת הגינון עצמה והן מהמחיר של הגנן עצמו. יש לכם, כלקוחות, את האפשרות להשוות בין מחירים של גננים שונים, מה שיכול להוזיל את המחיר במאות שקלים. איך זה עובד? אתם מתקשרים אלינו, או משאירים פרטים, ואנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 גננים בעיר. קבלו הצעות מחיר מהם, השוו בין המחירים שקיבלתם ובחרו את הגנן הטוב ביותר עבורכם.

 

גנן בעפולה

כמה יעלה לי להזמין גנן בעפולה?

כאמור, המחיר של גנן בעפולה מושפע מהמחיר של הגנן עצמו, אבל כן נוכל להציג לכם טווח של מחירים. לצורך העניין אם תרצו גנן לאחזקת הגינה שלכם המחיר ינוע בין 300 - 600 ש"ח להגעה של פעם בשבועיים לגינה עד 50 מ"ר. אם תרצו תוכלו לראות מחירים של עבודות גינון נוספות.

 

מחיר ממוצע לאחזקת גינה 50 מ"ר עם הגעה של פעם בשבועיים

מחיר ממוצע לאחזקת גינה 50 מ"ר עם הגעה של פעם בשבועיים: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד מתמחרים עבודת גינון?

כאשר גנן בעפולה מתמחר את עבודתו, הוא לוקח בחשבון שלושה פרמטרים עיקריים והם משך העבודה, סוג העבודה ועלות החומרים והצמחייה. אם לדוגמה, תבחרו לשלב בגינה שלכם עצים יקרים מאוד או להתקין מערכת השקייה, המחיר יתייקר. אם תצטרכו לבצע עבודה מורכבת כמו גיזום עצים בגובה או הקמת בריכת נוי, תצטרכו לשלם קצת יותר מאשר על עבודה שבה נדרש לכסח את הדשא או לנכש עלים.

 

ומה באשר למשך הזמן? אם בשביל לבצע את העבודה, הגנן צריך להגיע למספר ביקורים בגינה, התמחור יהיה גבוה יותר. בכל אופן, כאשר מתחילים לבדוק מחירים עם גננים בעפולה, שווה לקבל הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

אילו סוגי גינות חדשות אפשר לעשות?

ישנן כמה גינות מאוד נפוצות שניתן לעשות כאשר מקימים גינה חדשה, אלו הסוגים הנפוצים ביותר:

 • גינת תבלינים - מעוניינים בגינת תבלינים? בגינת תבלינים ניתן לגדל המון תבלינים. את רובם ניתן לגדל ברוב עונות השנה. בנוסף, תוכלו להנות מריחות חזקים בביתיכם.
   
 • גינת נוי - גינות נוי שידהימו את האורחים אשר יכנסו לביתיכם, גינוי נוי זה שם דיי כללי לגינות אשר אתם אומרים לגנן בעפולה איך היא תראה (כמובן שניתן להתייעץ עם הגנן על הנראות שלה)
   
 • גינת טרופית - גינה זו היא שילוב של גינה עם פירות אקזוטיים, פרחים והמון ירוק. 

איך גנן בעפולה מתחזק גינות?

כאשר גנן בעפולה מתחזק את הגינה שלכם בבית אלו הדברים שהוא מבצע:

 1. כיסוח הדשא.
 2. טיפול בצמחים.
 3. גיזום ענפי העצים והשיחים.
 4. בדיקה שמערכת ההשקייה עובדת כראוי.
 5. ניכוש העשבים.

הזמינו גננים בעפולה והסביבה

כן, אנחנו לא עובדים רק עם גננים בעיר עצמה אלא אנחנו עובדים עם הרבה גננים בצפון ובעזרתנו תכלו להזמין גם גננים באזור עפולה או באזורים הסמוכים לה. רק תצטרכו להתקשר אלינו ואנחנו נשלח לכם את הפרטים של 3 גננים. הזמינו גננים לגיזום השיחים שלכם או לצורך התקנת מערכת ההשקייה, עבודות תחזוקה או כל עבודת גינון אחרת.

 

גננים בעפולה

איך תמצאו גננים מומלצים בעפולה?

אז רק לפני שאתם מתקשרים לגננים הנה כמה כללי אצבע למציאת גננים מומלצים בעפולה:

 1. עבודות קודמות: כאשר מחפשים גננים בעפולה, כדאי לבקש מכל גנן להראות לכם עבודות קודמות שביצעו, אשר דומות לעבודה הנדרשת לכם.
   
 2. חפשו לקוחות קודמים: אחרי שתקבלו את השם של הגנן הריצו חיפוש ברשתות החברתיות כדי לראות מה לקוחות קודמים חושבים עליו.
   
 3. מחיר: אתם בהחלט רוצים למצוא גנן בעפולה שיעשה לכם עבודה טובה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לשלם מחירים מופקעים, במיוחד אם מדובר בעבודות גינון יותר פשוטות.

גננים באזור עפולה לתחזוקה קבועה 

אחת מהעבודות הנדרשת ביותר היא כמובן העבודה של תחזוקת הגינה ולקוחות רבים מחפשים גנן קבוע אשר יגיע מספר פעמים כמדי חודש ויבצע את התחזוקה בעזרת הציוד המקצועי המתקדם ביותר ויעזור לשמור על גינה פורחת ומלבלבת. ניתן לשוחח עם גננים בעפולה והאזור ולהתייעץ איתם באשר לתדירות הביקור האופטימלית, אשר נקבעת בין היתר לפי גודל הגינה שלכם אך גם לפי סוג הצמחייה בגינה ומצבה הכללי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

הקמת גינה עם גנן מומלץ בעפולה

מתכננים להקים גינה חדשה? ב'גננים פלוס' תוכלו למצוא גנן מומלץ בעפולה עם עבודות מרשימות! ישנן אופציות רבות להקמת גינות, גינות נוי, גינות יוקרה, גינה טרופית ועוד! לכל אחת יש את היופי הקסום שלה. אז אם אין לכם את הידע המתאים להקמת גינה מרשימה כזו, מומלץ ואף רצוי להיעזר בגנן.