מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בנתניה

מחפש גנן מומלץ באיזור נתניה? בין אם ברצונך לבצע הקמת גינות או אחזקת גינות או עבודות גיזום וכריתה של עצים וצמחים, תוכל לבצע דרך 'גננים פלוס' השוואת מחירים ולקבל עד 3 הצעות מחיר מגננים בתחום.

מציאת גנן בנתניה במחיר זול

אנו בפורטל 'גננים פלוס' נשמח לסייע לכם במציאת גנן זול בנתניה עבור העבודה שברצונכם לבצע. אם אתם מתגוררים בנתניה והסביבה ואתם זקוקים לשירותי אחזקת גינה או אפילו הקמת גינה חדשה מאפס, דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות מגננים אשר פועלים באזור מגוריכם. השוואת מחירים לפני הזמנת גנן בנתניה יכולה לחסוך לכם עלויות ולסייע לכם בהכרת מחירי השוק לעבודה הספציפית הנדרשת לכם.

 

עבודת גינון בנתניה

כמה עולה אחזקת גינה בנתניה?

המחיר לתחזוקת גינה בנתניה בתדירות של פעמיים בחודש, נעה בין 300 ל-600 ש"ח. המחיר הוא פר חודש ומתייחס לתחזוקה של גינה בגודל של 50 מ"ר או פחות. ניתן להזמין גננים בנתניה גם בתדירות משתנה, בהתאם לעונות השנה.

 

מחיר לאחזקת גינה בנתניה

מחיר לאחזקת גינה בנתניה: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מחירים נוספים של שירותי גינון בנתניה

במחירון הבא תוכלו לצפות בעלויות לדוגמה בעבור שירותי גינון בנתניה והסביבה הקרובה:

מחירים ועלויות של שירותי גינון בנתניה

כמה עולה לכסח את הדשא?

מדובר על כיסוח דשא באופן חד פעמי.


200 - 450 ש"ח
מה העלות לשתילת עץ בגינה?

הזמנת גנן בנתניה לשתילת עץ פרי בגינה.


200 - 350 ש"ח
עלות משוערת לניכוש עשבים בגינה

עשוי להשתנות בעקבות כמות העובדים.


150 - 200 ש"ח
ניקיון מקיף לגינה בגודל 100 מ"ר

כולל פינוי הפסולת בסיום העבודה.


550 - 850 ש"ח
גיזום של עץ בגודל של 5 מטר

גיזום של העץ ע"י גנן בנתניה ללא מנוף.


650 - 1,100 ש"ח

הדפס מחירון

הקמת גינה בנתניה בקלות ובמהירות

אנחנו יודעים שתהליך הקמת גינה עשוי להיות תהליך מורכב וארוך. יחד עם זאת, ניתן למצוא כיום גננים מומלצים בנתניה והסביבה אשר מתמחים בתחום הקמת הגינות ועובדים בצורה ממוקדת ויעילה. הקמת גינה, בשונה מתחזוקת גינה - מצריך חשיבה ויכולת תכנון אשר קודמת לתהליך העבודה הפיזי.

 

אנו עובדים כיום עם מגוון רחב של גננים בנתניה אשר זהו בדיוק תחום ההתמחות שלהם. כאשר אתם בוחרים לעבוד עם השירות של 'גננים פלוס' קחו בחשבון שאנחנו מקפידים לעבוד עם גננים מומלצים ואיכותיים בלבד עם ניסיון וידע בתחום. כמו כן ניתן לבדוק את המידע החשוב על הקמת גינות על מנת שתוכלו לשאול את השאלות הנכונות. ניתן לקבל מענה גם על הקמת גינה בנתניה לתבלינים או הקמה של גינת ירק.

תכנון גינה בנתניה - על מה להקפיד?

כאשר מתחילים לתכנן את הגינה, חשוב לשלב עצים וצמחייה אשר יצרו אזורים מוצלים בגינה. בנוסף, בעת תכנון גינה, מומלץ להקפיד על שתילת צמחים שצריכת המים שלהם נמוכה וזאת על מנת ליצור גינה חסכונית במים. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את מספר השעות שבהן יש שמש בגינה וליצור השקייה מתאימה בשביל לשמור על שגשוג ופריחה גם בעונה החמה.

 

אחזקת גינה בנתניה

עבודות אחזקת גינה בשוטף

חלק מתושבי העיר נתניה מחפשים דווקא שירותי אחזקה עבור הגינה הקיימת וזקוקים לגיזום של שיחים ועצים בגינתם. שירותים נוספים הכלולים במסגרת אחזקת הגינה, הם כיסוח דשא, שתילת צמחים ופרחים וכמובן פעולות דישון ברחבי הגינה. חשוב לבחור בגנן מומלץ ואיכותי שיספק לכם שירות מקצועי שישמור על איכות הגינה שלכם וישפר אותה. 

שירותי עיצוב גינות בנתניה והסביבה

התחום של עיצוב גינות עבר מהפכה בשנים האחרונות וכיום ניתן לקבל שירותי עיצוב גינות בנתניה תוך בחירת סגנון עיצובי רצוי. אם אתם אוהבים את המראה הכפרי, תוכלו להזמין גנן בנתניה לעיצוב גינה כפרית ואם ברצונכם ללכת על סגנון מודרני או טרופי, הגנן יתאים בעבורכם את הצמחייה המתאימה ביותר ויסייע ביצירת המראה הרצוי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

תדירות תחזוקה מומלצת בגינות קטנות

כאשר מדובר על גינה שגודלה הוא 50 מ"ר, תדירות התחזוקה הנדרשת היא ביקור אחת לשבועיים. שני ביקורים בחודש יספיקו בהחלט על מנת לשמור על הגינה במצב טוב ולעיתים גם הגעה של גננים בנתניה אחת לשלושה שבועות תספיק, הכל תלוי בצמחיה הקיימת בגינה ובכמות העלים והלכלוך שהם מייצרים.

 

תדירות תחזוקה בגינות קטנות:
2 ביקורים בחודש
3 ביקורים בחודש משך זמן ביקור בחודש

מתי כדאי להשקות את הגינה?

למועד השקיית הגינה יש השפעה ישירה על השגשוג והצמיחה שלה. אנו ממליצים להשקות את הגינה לפנות בוקר או לחילופין בשעות הערב, בסמוך לשקיעה. הסיבה לכך היא שהמים לא מתאדים בשעות אלו ויש אשר טוענים גם כי השקייה בשעות אלו תמנע הגעה של מזיקים וזאת מאחר ולא מצטברת לחות על הצמחים.

 

גנן בנתניה

כיצד הכי נכון להשקות את הגינה?

האם כדאי להשקות את הגינה לבד או שאולי כדאי להתקין מערכת השקייה? שתי האופציות הללו אפשריות כמובן אך כאשר מדובר על גינות ששטחן גדול למדי (100 מ"ר ומעלה) אנו ממליצים להתקין טפטפות וממטרות וזאת בשביל למנוע התעסקות מיותרת עם ההשקייה.

 

בנוסף, אופן ההשקייה תלוי גם בסוג הצמחים ותדירות ההשקייה הנדרשת וככל שהצמחים זקוקים להשקייה תכופה יותר, כך נמליץ על הזמנת גנן בנתניה להתקנת מערכת השקייה מסודרת הפועלת באמצעות מחשב.

עבודות גינון נפוצות בנתניה והאזור

פרט לעיצוב, תכנון ואחזקת גינות, ניתן גם להזמין שירותים נוספים אשר מתבצעים על ידי גננים. בין השירותים הנפוצים ביותר נוכל למצוא:

  • הקמת מסלעה חדשה בגינה
  • יצירה או עיצוב של גדר חיה ע"י גנן בנתניה.
  • הוספת חיפוי לגינה מחומרים שונים
  • יצירת שבילי מעבר מאבנים, בטון או עץ

שאלות על הזמנת גננים בנתניה

אנו בטוחים כי השאלות הבאות אשר נשאלו על ידי גושלי האתר, יוכלו לסייע גם לכם לפני הזמנת גננים בנתניה:

כיצד אפשר לאתר גנן זול בנתניה?

יש לבצע השוואת מחירים בין מספר גננים וגם לחפש מחירונים ברחבי הרשת על מנת להבין מה טווחי המחירים לכל עבודה ועבודה בתחום.


מה כוללת עבודה של אחזת גינה בנתניה?

לרוב העבודה תכלול איסוף עלים, גיזום הדשא, השיחים והעשבייה ולרוב גם פעולות הדברה לעצים והשיחים.


האם ניתן לקבל מענה גם לתחזוקת גינה בבניין משותף?

בהחלט. פרט לתחזוקת גינות פרטיות, ניתן להזמין דרכנו גם תחזוקה לגינות בבניינים משותפים בנתניה.