מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בנתניה

מחפש גנן מומלץ באיזור נתניה? בין אם ברצונך לבצע הקמת גינות או אחזקת גינות או עבודות גיזום וכריתה של עצים וצמחים, תוכל לבצע דרך 'גננים פלוס' השוואת מחירים ולקבל עד 3 הצעות מחיר מגננים בתחום.

מציאת גנן בנתניה בקלות ובמהירות

אנו בפורטל 'גננים פלוס' נשמח לסייע לכם במציאת הגנן עבור העבודה שברצונכם לבצע. אם אתם מתגוררים בנתניה והסביבה ואתם זקוקים לשירותי אחזקת גינה או אפילו הקמת גינה מאפס, דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות מגננים אשר פועלים באזור מגוריכם (לרשימת איזורים נוספים לחצו כאן). כך תוכלו לחסוך בעלויות ולבצע השוואת מחירים אפקטיבית.

הקמת גינה בנתניה בקלות ובמהירות

אנחנו יודעים שתהליך הקמת גינה עשוי להיות תהליך מורכב וארוך. יחד עם זאת, ניתן למצוא כיום גננים מומלצים בנתניה והסביבה אשר מתמחים בתחום הקמת הגינות ועובדים בצורה ממוקדת ויעילה. הקמת גינה, בשונה מתחזוקת גינה - מצריך חשיבה ויכולת תכנון אשר קודמת לתהליך העבודה הפיזי. אנו עובדים כיום עם מגוון רחב של גננים בנתניה אשר זהו בדיוק תחום ההתמחות שלהם. כאשר אתם בוחרים לעבוד עם השירות של 'גננים פלוס' קחו בחשבון שאנחנו מקפידים לעבוד עם גננים מומלצים ואיכותיים בלבד עם ניסיון וידע בתחום. כמו כן ניתן לבדוק את המידע החשוב על הקמת גינות על מנת שתוכלו לשאול את השאלות הנכונות.

עבודת גינון בנתניה

עבודות אחזקת גינה בשוטף

חלק מתושבי העיר נתניה מחפשים דווקא שירותי אחזקה עבור הגינה הקיימת וזקוקים לגיזום של שיחים ועצים בגינתם. שירותים נוספים הכלולים במסגרת אחזקת הגינה, הם כיסוח דשא, שתילת צמחים ופרחים וכמובן פעולות דישון ברחבי הגינה. חשוב לבחור בגנן מומלץ ואיכותי שיספק לכם שירות מקצועי שישמור על איכות הגינה שלכם וישפר אותה. 

כמה עולה שירות של גנן מומלץ?

ניתן למצוא מגוון רחב של מחירים באיזור של נתניה עבור גננים. המחיר מושפע ממגוון רחב של שיקולים כמו סוג העבודה (הקמת גינה או אחזקה) ושיקולים נוספים בהתאם לרצונות שלכם. מחיר אחזקת גינה פרטית בגודל של כ-50 מ"ר צפויה לעלות בין 300 ש"ח ל600 ש"ח. 

 


אם תרצו לשתול דשא, המחיר צפוי לעלות בין 30 ש"ח ל40 ש"ח למ"ר. אם אתם זקוקים להוספת אלמנטים אחרים כמו שביל גישה מאבני מדרך ועוד יש לקחת זאת בתחשיב הכלכלי. תמיד תוכלו לבחון את טווח המחירים במחירון שלנו על מנת לקבל תמונה כללית לפני הזמנת העבודה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה