מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בנס ציונה

רוצים לשתול פרחים? מחפשים גנן בנס ציונה שיתחזק את הגינה באופן קבוע? ללא ספק הגעתם למקום הנכון. באמצעות גננים פלוס תוכלו למצוא גנן בנס ציונה שיתאים לצורך שלכם.

מצאו גננים בנס ציונה באמצעות גננים פלוס

בין אתם רוצים לשתול פרחים, לכסח את הדשא או כל עבודת גינון אחרת שיש לכם, תוכלו להיעזור בפורטל גננים פלוס. אנחנו עובדים עם הרבה גננים בנס ציונה, כך שרק תצטרכו להתקשר אלינו ואנחנו נדע למצוא לכם גנן בנס ציונה שיוכל לעזור לצורך שלכם.

 

גנן בנס ציונה

כמה יעלה להזמין גנן בנס ציונה?

שאלה מורכבת שכמובן תלויה בסוג העבודה. מעבר לעבודה עצמה המחיר של גנן בנס ציונה תלוי בחומרים שיצטרך הגנן ובשעות העבודה שזה יקח לו. הוספנו לכם מחירון של שירותים נפוצים. אם תרצו להרחיב תוכלו להסתכל במחירון שלנו.

מחירון עבודות גינון נפוצות

מחיר תחזוקת גינה עד 50 מ"ר

הגעה של פעם בשבועיים.


300 - 600 ש"ח
עלות התקנת ממטרות

המחיר הוא להתקנה לא כולל את עלות הממטרה עצמה.


50 - 100 ש"ח
כמה תעלה שתילת פרחים?

לא כולל את עלות הפרחים עצמם. הזמנה של לפחות 100 יחידות.


2 - 3 ש"ח ליחידה
הזמנת גנן בנס ציונה לגיזום גדר חיה

גלו עוד על גיזום גדר חיה.


150 - 220 ש"ח (למטר רץ)
כמה יעלה לשתול עץ בוגר?

המחיר הוא עבור השתילה ואינו כולל את העץ.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין גננים מומלצים בנס ציונה 

באמצעות פורטל גננים פלוס תוכלו לקבל הצעת עבודה והצעות מחיר בין עד 3 גננים מומלצים בנס ציונה. דברו איתם ובררו איזה אחד הכי מתאים לכם. היינו ממליצים גם לחפש את השם שלהם באינטרנט ולנסות לראות עבודות קודמות או המלצות עליהם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

שדרגו את הגינה שלכם לשלב הבא

יש לכם כבר גינה, והיא חביבה ביותר, אבל עכשיו אתם רוצים לשדרג את הגינה שלכם לשלב הבא. תוכלו לקחת שירות של עיצוב גינה הכולל ייעוץ, תכנון ואת העיצוב עצמו. אם תרצו אפילו מעבר לכך תוכלו להקים בריכת נוי אצלכם בגינה בשביל שתוכלו להסתכל החוצה כל בוקר ולראות את הגינה היפה שלכם.

גנן מומלץ בנס ציונה להקמת גינה

העבודה של הקמת גינה נפוצה מאוד גם במקרים בהם עוברים לבית חדש בו לא קיימת גינה כעת אך גם במצבים אשר בהם נדרש לבצע שינוי מהותי בגינה הקיימת - לתכנן, לעצב ולהקים אותה מחדש. הקמת גינה מתומחרת לפי מ"ר ומדובר בעבודה מורכבת אשר מצריכה ידע וניסיון. לכן, כדאי לאתר גנן מומלץ בנס ציונה אשר כבר ביצע עבודות כאלו בעבר ויודע לספק לכם מענה מקיף, החל מייעוץ מקדים ועד לביצוע מוקפד.

מה המועד הכי מתאים לביצוע שדרוג בגינה?

נהוג לבצע עבודות מקיפות בגינה, בעיקר בתקופת האביב והקיץ אך מבחינת תחזוקה, מומלץ לשמור על תחזוקה לאורך כל השנה, כאשר תדירות הביקור תלויה בעיקר בגודל הגינה שלכם וסוג העצים, הצמחייה והדשא. אם מדובר על שדרוג מקיף, תוכלו לשקול להזמין גננים בנס ציונה גם בתקופת החורף או הסתיו כאשר היתרון המרכזי בעונות אלו שהמחירים של שירותי הגינון זולים יותר.