מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים במודיעין

מחפש גנן במודיעין והסביבה? רוצה לקבל מחיר משתלם וזול? בין אם אתה זקוק לאחזקת גינה קיימת ובין אם להקמת גינה חדשה, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולבצע השוואת מחירים באמצעות גננים פלוס

 

מציאת גננים במודיעין והסביבה בקלות

דרך האתר שלנו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של גננים במודיעין זולים שפועלים באיזור מודיעין מכבים רעות והסביבה. זה כלל לא משנה אם אתם מחפשים הקמת גינה, עיצוב גינה או פשוט תחזוקה, דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים עבור השירות בקלות ובמהירות.

 

כל מה שנדרש מכם זה להכניס את הפרטים לטופס המצורף באתר או פשוט לחייג למספר שמופיע למעלה ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים. לאחר שתקבלו פניות מגננים במודיעין, תוכלו לבדור אם שהגנן מומלץ ושיש עליו המלצות ברחבי הרשת. אנו מקפידים לעבוד עם גננים מנוסים ומקצועיים עם שנים של ניסיון בתחום.

 

גננים במודיעין

אחזקה ותחזוקת גינות במודיעין ומכבים רעות

גינה דורשת תחזוקה שוטפת. בין אם מדובר בשתילת פרחים, איסוף עלים גיזום עצים בגובה ופעולות נוספות, חשוב להקפיד לשמור על הגינה ולתחזק אותה לאורך כל השנה. תדירות האחזקה משתנה כמובן בהתאם לסוג הגינה, הגודל שלה וכמובן המרכיבים המצויים בה.

 

לא כל העצים דורשים את אותה מידת תחזוקה, כמו גם השיחים והצמחייה השונים. לרוב ממוצע של ביקור של גנן מומלץ בגינה שלכם אחת לשלושה שבועות או חודש עשויה להספיק, אבל זה עשוי להשתנות מגינה לגינה כמובן. 

מחירון גינון במודיעין והסביבה

בדקנו בשבילכם את המחירים עבור שירותי הגינון במודיעין, מכבים רעות והסביבה על מנת לספק לכם טווח מחירים לעבודות השונות. חשוב לציין כי טבלת המחירים אינה מחייבת את נותני השירות לעמוד במחירים המוצגים ומטרתה היא לשקף מידע למטרה אינפורמטיבית עבור שירותי הגינון השונים.

מחירון עבודות גינון במודיעין

תחזוקת גינה

אחזקת גינה בבית פרטי עד 100 מ"ר, ביקור פעמיים בחודש


500 - 1,200 ש"ח
כמה עולה הקמת גינה במודיען?

כולל ייעוץ ותכנון מקדים


900 ש"ח ומעלה
כמה עולה שתילת עץ?

הזמנת גננים במודיעין לשתילת עץ בגובה 2 מטר.


150 - 400 ש"ח
כיסוח דשא חד פעמי

עבור משטח דגש בגודל של כ-25 מ"ר.


200 - 500 ש"ח
מחיר ממוצע לניכוש עשבים בגינה

המחיר הוא לשעת עבודה אחת.


150 - 200 ש"ח
עלות הקמת שביל אבנים בגינה

הקמת שביל בגינה מאבני מדרך.


280 - 380 ש"ח

הדפס מחירון

הקמת גינה במודיעין כולל תכנון ועיצוב

הקמת גינה היא עסק למקצוענים. מדובר בתהליך לא פשוט אשר מצריך ניסיון רב בתחום הגינון והבנה היקפית שמשלבת היבטים שונים כמו התחשבות בצמחייה, התאמתה לחלל ובהתאם לאיזורים בהם יש אור וצל ועוד. נדרשת גם הבנה בכל הקשור למערכות השקייה וקביעת התדירות המתאימה עבור האיזורים השונים בגינה.

 

אם אתם מתכננים לבצע הקמת גינה במודיעין והסביבה ומחפשים בעל מקצוע שידע לבצע התאמה נכונה של העצים, הצמחייה, הדשא, סלעים ואבנים וכל היוצא בזאת ועד לשמור על מחיר משתלם - הגעתם אל המקום הנכון. דרך גננים פלוס, תוכלו לבצע השוואת מחירים עבור הקמת גינות ולוודא שתקבלו גם מחיר משתלם עבור זה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

באיזה כלי עבודה משתמש גנן במודיעין?

אחת הסיבות שבגללה נרצה להזמין גננים במודיעין לביצוע העבודות השונות בגינה שלנו היא שלגנן מקצועי יש את כל כלי העבודה הנדרשים על מנת לתחזק את הגינה בצורה כזו אשר תעודד צמיחה ושלא תפגע בצמחים או העצים תוך כדי הפעולה.

 

כלי הגינון שימושים מרכזיים

 

מזמרה

 

גיזום של ענפים קטנים ודקים בצורה שתעודד צמיחה בהמשך.

 

מסור חשמלי

 

משמש גננים במודיעין כאשר נדרש לגזום את ענפים עבים וגדולים.

 

מכסחת דשא

 

מאפשרת לכסח מדשאות גדולות במהירות ובצורה אחידה.

 

מעדר

 

השימוש העיקרי במעדר הוא בשביל ניקוי עשבים.

 

מגרפה

 

יישור הקרקע בגינה ואיסוף עלים ולכלוך.

 

מפוח עלים

 

עוזר לרכז את העלים בגינה בנקודה מסוימת לצורך איסוף.

גנן זול ומקצועי עבור עיצוב גינה במודיעין

חשוב להבין, ישנם גננים רבים אשר פועלים באיזור מודיעין וסביבתה והרצון שלכם למצוא גנן זול שלא יקרע לכם את הכיס עבור ביצוע הקמת הגינה או שירות התחזוקה הוא לגמרי ריאלי. הדרך לעשות זאת היא פשוט להשוות מחירים ולוודא שקיבלתם מחיר הוגן ומשתלם. עיצוב גינה היא שירות נפוץ מאוד. זה לא משנה אם אתם זקוקים לאבני מדרך, צמחים, עצים או אולי תאורה עבור הגינה שלכם, דרך גננים פלוס זה אפשרי ולא חייב לעלות הרבה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה