מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים במודיעין

מחפש גננים במודיעין והסביבה? רוצים לקבל מחיר משתלם וזול? בין אם אתם זקוקים לאחזקת גינה קיימת ובין אם להקמת גינה חדשה, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולבצע השוואת מחירים באמצעות גננים פלוס

השוואת מחירים בין גננים במודיעין

בפורטל גננים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לגננים במודיעין בקלות ובמהירות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

אחזקת גינה במודיעין - מהו המחיר?

מחיר אחזקה גינה במודיעין הוא 450 ש''ח בממוצע עבור פעמיים בחודש של עבודות תחזוקה. טווח המחירים נע בין 300 - 600 ש''ח.  המחיר אשר צוין הוא מחיר עבור חודש לגינה בגודל של עד 50 מ''ר. עבור גינות גדולה יותר המחיר יהיה גבוה יותר.

 

מחיר ממוצע לאחזקת גינה במודיעין עבור חודש

מחיר ממוצע לאחזקת גינה במודיעין עבור חודש: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מחירון גננים במודיעין והסביבה

בדקנו בשבילכם את המחירים של גננים במודיעין, מכבים רעות והסביבה על מנת לספק לכם טווח מחירים לעבודות השונות. חשוב לציין כי טבלת המחירים אינה מחייבת את נותני השירות לעמוד במחירים המוצגים ומטרתה היא לשקף מידע למטרה אינפורמטיבית עבור שירותי הגינון השונים.

מחירון עבודות גינון במודיעין

תחזוקת גינה

אחזקת גינה בבית פרטי עד 50 מ"ר, ביקור פעמיים בחודש


300 - 600 ש''ח
כמה עולה שתילת עץ?

הזמנת גננים במודיעין לשתילת עץ בגובה 2 מטר.


150 - 400 ש"ח
כיסוח דשא חד פעמי

עבור משטח דגש בגודל של כ-25 מ"ר.


200 - 500 ש"ח
מחיר ממוצע לניכוש עשבים בגינה

המחיר הוא לשעת עבודה אחת.


150 - 200 ש"ח
עלות הקמת שביל אבנים בגינה

הקמת שביל בגינה מאבני מדרך.


280 - 380 ש"ח

הדפס מחירון

אחזקה ותחזוקה ע''י גננים במודיעין

גינה דורשת תחזוקה שוטפת. בין אם מדובר בשתילת פרחים, איסוף עלים גיזום עצים בגובה ופעולות נוספות, חשוב להקפיד לשמור על הגינה ולתחזק אותה לאורך כל השנה. תדירות האחזקה משתנה כמובן בהתאם לסוג הגינה, הגודל שלה וכמובן המרכיבים המצויים בה.

 

לא כל העצים דורשים את אותה מידת תחזוקה, כמו גם השיחים והצמחייה השונים. לרוב ממוצע של ביקור של גנן מומלץ בגינה שלכם אחת לשלושה שבועות או חודש עשויה להספיק, אבל זה עשוי להשתנות מגינה לגינה כמובן. 

 

גננים במודיעין

אחזקת גינה במודיעין - מה זה כולל?

מה כולל אחזקת גינה במודיעין שאלתם? הנה הדברים שכלולים באחזקת גינה:

 1. דישון שנתי.
   
 2. כיסוח דשא.
   
 3. גיזום שיחים וגדרות.
   
 4. הדברה לעצים ושיחים נגד מזיקים.
   
 5. טיפול בצמחים.

יש לציין - אחזקת הגינה שהוצגה כאן הינה אחזקה גינה סטנדרטית, ישנם גננים במודיעין אשר יבצעו עוד עבודות תחזוקה ויש שיבצעו אף פחות מזה. לכן, מומלץ לוודא מול הגנן מה כלול באחזקה גינה.

כמה זמן לוקח לגנן במודיעין לבצע תחזוקה לגינה?

הזמן הממוצע אשר לוקח לגנן במודיעין לבצע עבודות תחזוקה לגינה משתנה בהתאם לגודל הגינה. הזמן הממוצע הוא שעה. טווח הזמנים נע בין חצי שעה לשעה וחצי.

 

זמן ממוצע לאחזקת גינה ע''י גנן במודיעין:
60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

איך מומלץ לבצע השקייה לגינה?

כאשר אנו מדברים על השקייה של הגינה ישנן 2 אופציות: האופציה הראשונה היא להתקין טפטפות שיבצעו את פעולת ההשקייה בשבילנו, האופציה השניה זה לבצע את ההשקייה באופן ידני. במידה ומדובר בגינה בגודל של 100 מ''ר ומעלה היינו ממליצים להתקין ממטרות וטפטפות על מנת להקל על עבודות התחזוקה.

 

יש לציין שמומלץ להזמין גנן במודיעין שיתקין את מערכת ההשקייה מכיוון שלכל צמח יש את התדירות ההשקייה שלו. גנן מקצועי ידע להתקין לכם מערכת השקייה חכמה אשר פועלת על ידי מחשב ומשקה כל צמח באופן מסודר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

באיזה שעה מומלץ לבצע השקייה לגינה?

לשעה בה משקים את הצמחים יש חשיבות רבה בחיי הצמח. הזמן המומלץ להשקות את הצמחים הוא או בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב. חשוב לא להשקות את הצמחים בשעות החום מכיוון שהשמש גורמת למים להתאדות ולא להיספג בצמח ובכך זה פוגע בחיי הצמח.

 

גנן במודיעין

מבצעים הקמת גינה במודיעין? אלו סוגי הגינות:

מתכננים הקמת גינה במודיעין? אלו סוגי הגינות הנפוצים ביותר:

 • גינה ים תיכונית - גינה מסוג זה מאופיינת בעיקר בצמחים אשר יכולים להתאים לאקלים במדינת ישראל. בנוסף גינה זו חסכונית במים ביחס לגינות אחרות.
   
 • גינת נוי - גינת זו הינה גינה אשר הלקוח בוחר איך לעצב את הגינה. 
   
 • גינת תבלינים - בגינת תבלינים נהוג לשתול המון סוגי תבלינים ולגדל אותם. הגידול מתבצע באופן עצמאי מכיוון ומדובר בפעולה פשוטה יחסית. היתרונות של גינת תבלינים מתבטאת בעיקר בכך שהם עמידים ברוב עונות השנה ומוסיפים המון ריחות טובים.

עבודות גינון נפוצות ע''י גננים במודיעין

ישנו מגוון רחב של עבודות גינון אשר מתבצעות ע''י גננים במודיעין שניתן להזמין את שירותם מלבד תכנון, עיצוב והקמת גינות. אלו עבודות הגינון הנפוצות במודיעין:

 • שתילת עצים על ידי גנן במודיעין
 • הקמת בריכות נוי
 • הקמת שבילים בגינה
 • שתילת דשא על ידי גנן במודיעין

עיצוב גינות במודיעין עם גנן מקצועי!

רוצים שאורחים יכנסו אל הגינה שלכם ויגידו וואו? תוכלו להזמין שירותי עיצוב גינות במודיעין לפי איך שאתם רוצים את הגינה! כיום יש מגוון רחב של סוגי עיצוב גינות ולכל סוג את היופי המיוחד שלה. הזמינו גנן מקצועי במודיעין שיוכל להתאים לכם את עיצוב הגינה בדיוק כמו שתרצו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

באיזה כלי עבודה משתמשים גננים במודיעין?

אחת הסיבות שבגללה נרצה להזמין גננים במודיעין לביצוע העבודות השונות בגינה שלנו היא שלגנן מקצועי יש את כל כלי העבודה הנדרשים על מנת לתחזק את הגינה בצורה כזו אשר תעודד צמיחה ושלא תפגע בצמחים או העצים תוך כדי הפעולה.

 

כלי הגינון שימושים מרכזיים

 

מזמרה

 

גיזום של ענפים קטנים ודקים בצורה שתעודד צמיחה בהמשך.

 

מסור חשמלי

 

משמש גננים במודיעין כאשר נדרש לגזום את ענפים עבים וגדולים.

 

מכסחת דשא

 

מאפשרת לכסח מדשאות גדולות במהירות ובצורה אחידה.

 

מעדר

 

השימוש העיקרי במעדר הוא בשביל ניקוי עשבים.

 

מגרפה

 

יישור הקרקע בגינה ואיסוף עלים ולכלוך.

 

מפוח עלים

 

עוזר לרכז את העלים בגינה בנקודה מסוימת לצורך איסוף.

תכנון גינה במודיעין כולל הקמתה ועיצובה

תכנון גינה זה עסק למקצוענים. מדובר בתהליך לא פשוט אשר מצריך ניסיון רב בתחום הגינון והבנה היקפית שמשלבת היבטים שונים כמו התחשבות בצמחייה, התאמתה לחלל ובהתאם לאיזורים בהם יש אור וצל ועוד. נדרשת גם הבנה בכל הקשור למערכות השקייה וקביעת התדירות המתאימה עבור האיזורים השונים בגינה.

 

אם אתם מתכננים לבצע תכנון גינה במודיעין והסביבה ומחפשים בעל מקצוע שידע לבצע התאמה נכונה של העצים, הצמחייה, הדשא, סלעים ואבנים וכל היוצא בזאת ועד לשמור על מחיר משתלם - הגעתם אל המקום הנכון. דרך גננים פלוס, תוכלו לבצע השוואת מחירים עבור תכנון גינות ולוודא שתקבלו גם מחיר משתלם עבור זה.

שאלות נפוצות על גננים במודיעין ששאלתם

מהו המחיר של אחזקת גינה במודיעין?

מחיר אחזקת גינה במודיעין בממוצע 450 ש''ח. הרחבנו על כך בעמוד.


האם ההשוואת מחירים דרך גננים פלוס עולה כסף?

לא, השוואת המחירים היא בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!