מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בכפר סבא

בעמוד זה נסביר על העבודות שמבצעים גננים בכפר סבא, כמה הן עולות, מה כלול בתוך הליך אחזקת גינה וכמה זמן הוא עשוי לקחת ואיך תוכלו להשוות מחירים ולהשיג גנן זול בכפר סבא - קראו וגלו.

אילו עבודות יוכלו לבצע עבורכם גננים בכפר סבא?

אם אינכם בטוחים אילו עבודות מבצעים גננים בכפר סבא - צירפנו לכם מתחת את סוגי העבודות הנפוצות:

אחזקת גינה בכפר סבא - יש לכם גינה קיימת שברצונכם לתחזק על בסיס קבוע אך אין ברשותכם את הזמן? דעו כי גננים בכפר סבא ישמחו לעמוד לשירותכם ולדאוג לטיפוח הגינה שלכם בזמן שהנכם עסוקים.
 

גיזום עצים - העצים בגינה שלכם זקוקים לתספורת? דעו כי תוכלו להשיג שירותי גיזום עצים בכפר סבא ובהתאם לסוג הצמחייה שבגינה שלכם.
 

עיצוב גינות בכפר סבא - הגינה הקיימת זקוקה לריענון במראה ובאביזרים הנלווים? דרכינו תוכלו להשיג שירות עיצוב גינות ברמה גבוהה, הכולל עיצובים שונים כגון: עיצוב גינה כפרית, גינה מודרנית ואפילו עיצוב גינות במרפסות של בית.
 

תכנון גינה בכפר סבא - דעו כי גננים בכפר סבא יוכלו להעניק לכם ייעוץ מקצועי בכל הקשור לתכנון גינה עתידית וזאת בהתבסס על הידע המקצועי והניסיון שהם מחזיקים בו.
 

הקמת גינה בכפר סבא - מתכננים מעבר לבית קרקע שהחצר בו מוזנחת ולוקה בחסר? בעזרת גננים בכפר סבא, תוכלו להקים גינה מושלמת מ - 0 ולממש את כל השטח בה כרצונכם.
 

גננים בכפר סבא

מחירון גננים בכפר סבא

תהיתם כמה עולים חלק מהשירותים שזה עתה קראתם עליהם? מתחת תוכלו לקרוא מספר הצעות מחיר אמיתיות שלקחנו ממחירון הגינון של גננים פלוס.

מחירון עבודות גינון באזור כפר סבא

מחיר התקנת דשא סינטטי על אדמה

המחיר לפי מטר וכולל יישור והתאמה


80 - 140 ש"ח
הקמת גינות

מחיר להקמת גינה מ - 0 ע"י גנן בכפר סבא.


280 - 320 ש"ח (למ"ר)
ייעוץ ותכנון גינה

המחיר לתכנון גינה בגודל שבין 50 - 100 מ"ר ע"י גנן בכפר סבא.


1,500 - 2,000 ש"ח
גיזום עצים נמוכים

מחיר לגיזום עצים בכפר סבא בגובה של עד 4 מטרים.


300 - 550 ש"ח
שתילת דשא סטנדרטי

המחיר למ"ר.


30 - 40 ש"ח
כמה עולה לגזום עץ זית?

מתייחס לגיזום עץ זית צעיר בגובה של 4 מטרים.


300 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

אחזקת הגינה בכפר סבא - מה זה כולל, כל כמה זמן רצוי להביא גנן? 

הליך אחזקת גינה בכפר סבא ע"י גננים נועד בראש ובראשונה ע"מ לטפח את כלל הצמחייה שנכללת בגינה שלכם וזאת מבלי שתצטרכו לפנות זמן יקר. מתחת נציג סוגים שונים של פעולות הנכללות בהליך אחזקה זה:

 • כיסוח דשא ודישון - פעולה זו כוללת כיסוח של הדשא ע"י מכסחת דשא (גננים בכפר סבא יספקו מטעמם מכסחת דשא במידה ואינכם מחזיקים באחת) ובנוסף יבצעו עבורכם דישון שנתי של הדשא כדי להחיות אותו.
   
 • טיפול בצמחייה - גנן בכפר סבא ידאג להשקות את הצמחייה שלכם בהתאם לסוגה ואף ידאג לרססה בתרופות שונות ובדשן.
   
 • בדיקת תקינות של מערכת ההשקייה - כאן יבדוק הגנן כי מערכת ההשקייה האוטומטית המצוייה בגינה שלכם פועלת בצורה תקינה ושלחץ המים שהיא מספקת תקין. במידה ולא כך הדבר הוא יכוון את הממטרות ויבדוק אודות גורמים שמונעים מהמערכת הנ"ל לעבוד בצורה תקינה.
   
 • הדברה - כאן מדובר על הליך הדברה של מזיקים שונים שנמשכים לסוגי צמחיות שונים ועלולים לגרום לנזק ואף לכריתה של עצים כתוצאה מכך. הגנן ישתמש בחומרי הדברה מתאימים וידביר בנקודות מסויימות שלדעתו מהוות "מוקד עלייה לרגל" של מזיקים.
   
 • ניכוש עשבים שוטים - גנן בכפר סבא ידאג לנכש עשבים שוטים אשר גורמים לנזק בעבור הצמחייה שבגינה.

הליך אחזקת גינה בכפר סבא יהיה על הגנן לבצע בין פעם בשבוע עד פעם בחודש וזאת בהתאם לשיקול דעתכם ובהתאם לסוג הצמחייה בגינה שלכם. כמו כן, מחיר אחזקת גינה נע בין 300 - 600 ש"ח בעבור גינות בגודל של כ - 50 מ"ר.


מחיר ממוצע לאחזקת גינה בכפר סבא

מחיר ממוצע לאחזקת גינה בכפר סבא: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כמה זמן יקח לגנן בכפר סבא לתחזק את הגינה שלי?

אחזקת גינה בכפר סבא ע"י גנן נעה בין חצי שעה עד שעה וחצי וזאת בהתאם לגודל הגינה ולכמות הצמחייה שלכם.
 

זמן ממוצע לאחזקת גינה ע"י גנן בכפר סבא:
שעה
שעה וחצי משך זמן חצי שעה

באילו שעות מומלץ להשקות צמחייה?

בין אם הגינה שלכם מצוייה בכפר סבא או באיזור אחר בארץ, דעו כי זמן ההשקייה המומלץ ביותר הינו לפנות בוקר מפני שאז קיימות קרני שמש עדינות וחמימות שאינן גורמות למים להתאדות בצורה מהירה וזאת בהשוואה להשקייה המתבצעת בשעות הבוקר המאוחרות ובצהריים, בהן קיימת שמש חזקה ונוקשה, הגורמת לאידוי של המים עוד לפני שהספיקו להיספג בצמחייה.


גם השקייה בשעות אחה"צ המאוחרות ובלילה אינה מומלצת מפני שאין שמש שמאדה את עודפי המים - מה שמביא למשיכת מזיקים ולהתפתחות של עובשים ופטריות.


גנן בכפר סבא
 

עבודות גינון נוספות שביכולתם של גננים בכפר סבא לבצע

אם חשבתם שבזאת מסתכמת עבודתם של גננים בכפר סבא - טעות בידיכם! מתחת נציג בפניכם עבודות גינון נוספות שביכולתו של גנן לבצע עבורכם:

 • בריכות נוי - ביכולתו של גנן בכפר סבא להקים לכם בגינה בריכת נוי מ - 0. הוא אף יכול להמליץ לכם על דגים מסויימים שעשויים לסייע במיגור של מזיקים שונים, כגון: יתושים, זבובים וכד' - מה שהופך את ההליך הנ"ל לתפיסה של שני ציפורים במכה: גם בריכת נוי מהודרת וגם שיטת הדברה ביולוגית במינימום מאמץ מצדכם.
   

 • התקנת מערכת השקייה - כן אולי זה פחות מפתיע אך דעו כי ביכולתם של גננים בכפר סבא להתקין בעבורכם מערכת השקייה בגינה שלכם, כזאת שניתן להפעיל בפעולה דיגיטלית ובטווחי זמן קבועים מבלי שחובת ההשקייה תחול עליכם.
   

 • התקנת גדר חיה - גננים בכפר סבא יוכלו להתקין גדר חיה שתגדיר את גבולות הגינה שלכם בצורה טבעית וירוקה.
   

 • ריצוף אבני מדרך -  חלק גדול מהגננים יוכלו לספק לכם שירותים נוספים כמו ריצוף של הגינה באמצעות אבני מדרך מסוגים וגדלים שונים.
   

גיזום שיחים בכפר סבא

השיגו גנן זול בכפר סבא דרך גננים פלוס!

אז הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לעבודות גננות מקצועיות בגינה שלכם? ע"י השארת פרטים בטופס מתחת, תוכלו לקבל מפורטל גננים פלוס עד 3 גננים מומלצים שביניהם תוכלו להשוות במחיר אותה העבודה ולחסוך הן בחיפושים והן בכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

איך מומלץ להשקות - במערכת השקייה או באופן ידני?

אם אתם עדיין מתלבטים אם להתקין מערכת השקייה אוטומטית ע"י גנן בכפר סבא - נסביר לכם מתחת מדוע מומלץ שתוותרו על השקייה ידנית ותתקדמו למערכת השקייה חדשנית עבור הגינה שלכם :

 • חיסכון במים - מים הם מיצרך יקר, בייחוד במדינה מדברית כמו ישראל. מערכת השקייה מביאה לכיסוי רוחבי גדול יותר של צמחייה ובכך מביאה לחיסכון משמעותי במים וזאת בהשוואה להשקייה ידנית הנעשית ע"י צינור או משפך לדוגמה.
   
 • חיסכון בזמן - השקייה ידנית ע"י משפך או צינור לוקחת פי כמה יותר זמן בהשוואה להשקייה באמצעות מערכת השקייה. כמו כן, אם אתם מעוניינים להיעזר בגנן בכפר סבא לצורך תחזוקת הגינה שלכם - דעו כי הימצאות מערכת השקייה עשוייה לחסוך לו במטלת ההשקייה ולפנות זמן לעבודות נוספות בגינה שלכם.
   
 • חיסכון במטלות - אם אתם מאלו ששוכחים להשקות את הצמחייה שלכם וחוששים שהיא תגסוס תחת חסותכם - דעו כי ע"י שימוש במערכת השקייה אתם יכולים לקבוע מועדי השקייה קבועים ובהתאם לצורכי הצמחים שלכם ספיציפית.
שיטות השקייה
פרמטרים מערכת השקייה השקייה ידנית
מים חסכונית במים דורשת כמות גדולה של מים
זמן מתבצעת באופן אוטומטי ללא סיוע  מצריכה מועדי זמן קבועים
מטלות פוטרת אתכם ממטלת ההשקייה  מצריכה בהשקייה ע"י צינור או משפך

שאלות נפוצות על גננים בכפר סבא

לנוחיותכם, ריכזנו מספר שאלות שנשאלו בנושא גינון בכפר סבא:

איך אוכל להשיג גנן זול בכפר סבא?

לאחר שתמלאו את פרטיכם בטופס השארת הפרטים שבדף, תוכלו לקבל מפורטל גננים פלוס עד 3 גננים בכפר סבא, ביניהם תוכלו להשוות במחיר ולחסוך.


מה אוכל לעשות כדי לחסוך בזמן השקייה?

התקנת מערכת השקייה תסייע לכם לחסוך בזמני השקייה - הרחבנו על כך למעלה.