מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בירושלים

דרך פורטל גננים פלוס תוכלו לאתר גננים בירושלים למגוון עבודות: הקמה או עיצוב גינה חדשה, גיזום עצים ושיחים, תחזוקת גינה על בסיס קבוע ועוד. ניתן לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים מומלצים בירושלים והסביבה.

מחיר להקמת גינה בירושלים

אז כמה עולה להקים גינה בירושלים? המחיר נע בין 280 ל- 320 ש"ח למ"ר. מחיר זה מתייחס להקמת גינה בבית פרטי ועשוי להשתנות בהתאם לעבודה עצמה הנדרשת במקום. מבדיקות שערכנו עם מספר גננים בירושלים עולה כי ככל ששטח הגינה גדול יותר, כך המחיר למ"ר יהיה נמוך יותר.

 

מחיר הקמת גינה בירושלים (למ"ר)

מחיר הקמת גינה בירושלים (למ"ר): 300 ₪

טווח מחיר גבוה 320 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

מתי נזמין גננים בירושלים?

נהוג להיעזר בשירותיו של גנן מקצועי במספר מצבים, להלן רשימה של העבודות הנפוצות ביותר בתחום אשר בעבורן נרצה להזמין גננים בירושלים:

 • עיצוב גינות בירושלים: מעוניינים לעצב את הגינה הקיימת מחדש? רוצים להכניס עצים חדשים? דרך פורטל גננים פלוס ניתן להשיג מגוון רחב של עיצובים לגינה שלכם, כמו עיצוב גינת יוקרה, עיצוב גינה כפרית ועוד.
   
 • אחזקת גינה: בשביל לשמור על גינה פורחת, יפה ומשגשגת, נדרש לתחזק אותה על בסיס קבוע. מתחת לנושא תחזוקת גינה, קיימות מגוון עבודות כמו כיסוח דשא, ניקוי הגינה מעלים ועשבים שוטים ועוד. ניתן לבחור את תדירות הביקור הרצויה לכם מול הגנן.
   
 • גיזום עצים ושיחים: גיזום של עצי פרי כגון גיזום עץ שסק וכדומה חייב להתבצע בצורה נכונה ובעזרת הציוד המתאים אחרת יגרם נזק לענפיו של העץ וצמחיתו תיפגע. לא בטוחים כיצד לעשות זאת? תוכלו להזמין גנן מוסמך לצורך גיזום עצים בירושלים.
   
 • כריתת עצים: בשביל לכרות עץ, גם אם הוא נמצא בחצר הבית השלכם, עליכם לקבל אישור מיוחד מפקיד יערות. לא בטוחים מה אומר החוק בנושא? מחפשים בעל מקצוע שידריך אתכם? השאירו את העבודה לגנן מקצועי שמכיר את הנהלים וידע לבצע את הליך הכריתה בצורה נכונה ומהירה.
   
 • שתילת דשא סינטטי: אפשר לומר כי התקנת דשא סינטטי בירושלים מספקת פתרון מעולה ויפה ועוזרת לחסוך בעלויות מאחר והדשא אינו מצריך תחזוקה או השקייה. בנוסף הדשא הסינטטי אינו מושך חרקים ומחיר זול בטווח הארוך בהשוואה לדשא הרגיל.
   
 • הקמת גינה בירושלים: ניתן להיעזר בגננים בירושלים גם בעבור הקמה של גינה חדשה. התהליך כולל תכנון של הגינה ולאחר מכן גם ביצוע תוך עבודה עם תקציב מוגדר שמספק הלקוח. במסגרת התכנון יש לחשוב על כל המרכיבים כמו זמני השקייה, כמות השמש בגינה והשימוש בה לאורך היום.

 

השיגו גנן בירושלים דרך פורטל גננים פלוס

מחירון גינון בירושלים והסביבה

ערכנו עבורכם מדגם המשקף את מחירי הגינון באזור ירושלים והסביבה, כך שתוכלו לדעת פחות או יותר, כמה צריכים לעלות שירותי הגינון השונים בעירכם, הנה טבלה הממחישה את טווחי המחירים. חשוב לנו לציין כי הטבלה משקפת מידע למטרה אינפורמטיבית בלבד ואינה מחייבת את נותני השירות לעמוד במחירים המוצגים לעיל.

 

כמה עולים שירותי גינון בירושלים?

מחיר אחזקת גינה בירושלים

אחזקה של גינה עד 100 מ"ר, ביקור פעם בחודש


450 - 850 ש"ח
מהו מחיר הקמת גינה סטנדרטית?

הקמה בסיסית, תמחור לפי מ"ר.


180 - 200 ש"ח
מחיר ממוצע לכריתת עץ בירושלים?

עד גובה 3 מטרים, ללא מורכבות.


600 - 1,000 ש"ח
עלות ניקוי גינה חד פעמי

עד לגודל של 100 מטרים.


500 - 800 ש"ח
כמה עולה להתקין דשא סינטטי בעיר?

מחיר התקנת דשא סינטטי בירושלים למטר.


150 - 250 ש"ח
כמה עולה כיסוח דשא?

כיסוח דשא בגינה של 100 מ"ר לכל היותר.


350 - 550 ש"ח
מה המחיר לגיזום של 3 שיחים?

הזמנת גננים בירושלים לגיזום שיחים.


450 - 700 ש"ח
עלות לטיפול בעץ חולה בגינה

השירות כולל את הדברת העץ במידת הצורך.


150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון
 

אנו מספקים שירות גם באזורים הסמוכים לירושלים:

 

מה כלול בהליך הקמת גינה בירושלים?

במסגרת הליך הקמת גינה בירושלים יהיה  עליכם להיפגש עם הגנן שתרצו שיבצע את העבודה. לאחר מכן התהליך עשוי להתחלק ל - 2: תכנון גינה מאפס או שיקום ושידרוג של גינה קיימת.

 • תכנון גינה מאפס - במסגרת הזו הגנן ידלה מכם כמה שיותר מידע ע"מ להשלים את התכנון עבור הגינה העתידית שלכם. כדאי שתכינו מראש רשימה של דברים שתרצו לכלול בגינה שלכם וכמובן, דאגו להכין מסגרת תקציב שתמנע מכם מלחרוג בעלויות התכנון והביצוע של הגינה העתידית שלכם.
   
 • שיקום וגינה קיימת - שיקום גינה קיימת יחל בהסרת החלקים הרעים בה - ניקוש עשבים שוטים, טיפול בצמחייה חולה, כריתת עצים חולים שלא ניתנים לריפוי, בדיקת מערכת השקייה (אם קיימת), שתילת צמחייה חדשה והדבר עשוי לכלול גם תוספת של אדמה לאזורים שונים בגינה או מילוי של האזורים הללו בחצץ במידה ולא מעוניינים לשתול צמחייה חדשה בהם. הגנן אף ידריך אתכם כיצד לטפל בגינה מעתה ואילך עד לביקור הבא שלו אצלכם.

מחפשים גנן זול בירושלים? השוו מחירים

השוואת מחירים בין מספר גננים בירושלים, תעזור לכם במציאת גנן מקצועי, מומלץ וזול. איך זה עובד? כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה באחד מהטפסים באתר ואנו כבר נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים מומלצים בירושלים. לאחר קבלת ההצעות, תוכלו לבחור בגנן אשר סיפק את המחיר הטוב ביותר וכך תחסכו ותוזילו עלויות לכל עבודה נדרשת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

עיצוב גינה בירושלים בכל סגנון

יש לא מעט סגנונות עיצוב של גינות ואפשר לומר שכאשר פונים אל גנן בירושלים, צריך לספק לו מידע כללי על הקו העיצובי שתרצו בגינה שלכם וגם מהי מסגרת התקציב שממנה לא תוכלו לחרוג. רוצים לדעת אילו סוגי עיצוב של גינות קיימים כיום? הנה כמה דוגמאות:

 • גינה בסגנון טרופי: מה דעתכם על שילוב של עצים אקזוטיים ומיוחדים? גינה טרופית משלבת ירוק וצמחייה פראית, לרבות עצים מיוחדים כמו מנגו, עצי דקל ועוד.
   
 • גינת תבלינים: ישראלים רבים מעוניינים לפתוח את הבוקר בטיול קצר בגינה על מנת לקטוף צמחי תבלין לתה או כתוספת לחביתה של הבוקר. גנן בירושלים יוכל להקים עבורכם ערוגות עשירות בצמחי תבלין כמו לבנדר, נענע, בזיליקום, פלפל ועוד. הוא כמובן ידריך אתכם בטיפול הנדרש עבור כל צמח וצמח.
   
 • גינה בסגנון ים תיכוני: כאן מדובר על גינות עם צמחייה מקומית כמו קקטוסים, אלוורה וכדומה. מדובר בגינה בעלת צמחייה חסכונית במים ועמידה באקלים החם של ישראל.
   
 • גינת נוי מודרנית: גינה מודרנית אשר בה נשלב לא פעם אלמנטים שונים כמו מפלים או בריכות נוי מבטון. קיימת גם אפשרות לשלב מזרקות או בריכות דגים מיוחדות.
   
 • עיצוב גינה במרפסת - גם אם אתם לא גרים בבית קרקע אבל יש לכם מרפסת, תוכלו בעזרת גנן לעצב אותה בצמחייה ובאלמנטים נוספים שישכיחו מכם את העובדה שמדובר במרפסת.

זמני השקייה לגינה בירושלים - מתי מומלץ?

הזמן האידיאלי להשקיית הגינה הוא בשעות הבוקר המוקדמות, קצת אחרי הזריחה. במועד זה מי ההשקייה יכולים להיספג באדמה והם אינם מתאדים מהר בגלל שמש חזקה. במידה ואינכם מספיקים להשקות את הגינה מוקדם בבוקר, העדיפות היא על השקייה בשעות אחר הצהריים המאוחרות / שעות הערב המוקדמות וזאת מאחר וגם בשעות אלו השמש אינה חזקה מדי.

 

שימו לב שלא להשקות בשעות הצהריים החמות או בשעות הערב וזאת מפני שבשעות הצהריים - מי ההשקייה מתאדים מהר מדי ואילו בשעות הערב והלילה - עודפי מי השקייה אינם מתאדים, מה שגורם למשיכת מזיקים לאזור ולהתרבות עובש ופטריות שמזיקים לצמחייה.

 

אחזקת גינה בירושלים - סוגי עבודות ותדירות:

תחזוקת גינה היא שם כולל למספר עבודות בתחום כמו למשל גיזום של עצים ושיחים, כיסוח של המדשאה, איסוף עלים, ניכוש עשבים וגם טיפול ובדיקה של מערכת ההשקייה בגינה. אך מה בנוגע לתדירות המומלצת? שאלנו מספר גננים בירושלים ויצרנו בעבורכם טבלת עזר:

י

גודל הגינה תדירות  ביקור מומלצת של גנן
40 מ"ר פעם בשבועיים
60 מ"ר 3 פעמים בחודש
80 מ"ר פעם בשבוע
100 מ"ר ומעלה פעמיים בשבוע
 • חשוב לציין כי אחזקת גינה בירושלים מסתמכת על עונתיות: בחורף נתחזק את הגינה פחות ובקיץ יותר. אחזקת גינה הכוללת גיזום שיחים, כיסוח דשא ועבודת גינון היקפית לכל הגינה נעשית על ידי גנן שמודע לתנאים ולצורך על פי עונות השנה ועל פי השפעתן בעיר הבירה.

  בחורף ייתכן שלג בעיר והצמחייה עשויה להיהרס לחלוטין. לכן, יש לתחזק ולשקם אותה עם דישון מתאים ולהתאים את תנאי הגידול באופן האופטימלי. בעזרת גננים פלוס תוכלו למצוא גנן בעיר ירושלים הבקיא בנושא ויכול לתת לכם את הפתרונות הנ"ל.

 

גננים בירושלים

משך ביקור סטנדרטי לאחזקת גינה בירושלים

אורכו של ביקור גננים בירושלים בגינה בבית פרטי לצורך תחזוקת הגינה, נע בין 30 דקות לשעה וחצי. משך הזמן משתנה בהתאם לגודל הגינה ולכמות המטלות, בהתאם לעונות השנה (בסתיו יש נשירה של עלים למשל) וסוג העבודות אשר מתבצעות בה.

 

זמן ממוצע לאחזקת גינה בירושלים:
60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

כיצד מומלץ להשקות גינה?

לא מעט לקוחות שואלים אותנו - מהי הדרך המומלצת ביותר להשקות את הגינה? האם ע"י מערכת השקייה אוטומטית או בצורה ידנית? ההמלצה שלנו בהתבסס על בחירת מרבית הגננים בירושלים היא ע"י מערכת השקייה. הסיבה לכך היא כי בכך אתם מאפשרים לכל שטחי הגינה לקבל מנת נוזלים שווה, מבלי לבזבז כמויות גדולות של מים. 

 

ובנוסף, שימוש במערכת השקייה אוטומטית פותרת אתכם מנטל ההשקייה וחוסכת זמן לגננים בירושלים כאשר הם מגיעים לביקורת תחזוקה בגינתכם - כך שהם יכולים לפנות זמן לעבודות גינון אחרות (מהלך שחוסך לכם גם כסף על זמני עבודה ארוכים).

 

פרמטר השוואה מערכת השקייה השקייה ידנית
צורת השקייה אוטומטית ידנית
כמות מים נמוכה לרוב גבוהה
אחריות ההשקייה על מערכת ההשקייה עליכם
זמני עבודת גנן בירושלים קצרים ארוכים

איך מוצאים גנן מומלץ בירושלים?

אלו הם הפרמטרים החשובים ביותר בעת חיפוש אחר גנן מומלץ בירושלים והסביבה:

 • ניסיון: בעיקר כאשר מזמינים עבודה ספציפית בתחום הגינון כמו ריצוף אבני מדרך, הוספת חיפוי קרקע או בניית בריכת נוי, כדאי לבדוק האם הגנן בעל ניסיון בעבודה זו.
   
 • מחיר: כמה עולה השירות? האם השירות יקר ביחס למחירי השוק? אם אתם עדיין לא בטוחים כמה העבודה צפויה לעלות, תוכלו להיכנס אל מחירון הגינון של פורטל גננים פלוס ולהשוות בין הכתוב שם להצעות המחיר שקיבלתם.
   
 • צוות: האם הגנן מטפל בגינה בעצמו או שיש לו עובדים? האם הצוות שלו הוא קבוע או שהעובדים משתנים מביקור לביקור? כדאי לשאול זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם הגנן.
   
 • המלצות: חפשו ביקורות והמלצות על שירותיו של הגנן ובמידת הצורך בקשו ממנו לדבר עם לקוחות קודמים אשר להם הוא סיפק שירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

הזמנת גנן בירושלים או תחזוקה עצמית?

לא פעם עולה השאלה האם לתחזק את הגינה באופן עצמאי (ולחסוך כסף) או שמא כדאי להזמין גנן שיסייע לנו בביצוע הפעולות. גנן מקצועי יגיע עם כל כלי העבודה הנדרשים וזה כולל מכסחות דשא, מזמרות, מסורי שרשרת לגיזום העצים וגם מגרפות מעדרים ועוד. בנוסף לציוד, הגנן מביא איתו גם ידע וניסיון רב אשר מתבטא בקיצור זמני העבודה ובשמירה על הצמחים והעצים המצויים בה.

שאלות על עבודות גינון בירושלים

מה לבדוק לפני הזמנת גנן בירושלים?

בדקו עליו המלצות, בררו מה העלויות לעבודה הספציפית ונסו לברר אם יש לו ניסיון בביצוע עבודות דומות.


האם הגנן אחראי גם על פינוי הגזם?

לרוב גננים בירושלים יספקו לכם שירות של פינוי גזם, ללא תוספת בתשלום. נדרש לוודא זאת מראש טרם תחילת העבודה.