מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בירושלים

מחפש גנן בירושלים? רוצה לקבל מחיר זול? בין אם זה למטרת הקמת גינה חדשה או אחזקת גינה קיימת, באמצעות פורטל גננים + ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר של גננים בירושלים והסביבה ולבצע בינהם השוואת מחירים מהירה.

הקמת גינות בירושלים כולל תכנון ועיצוב

הקמת גינה בירושלים באופן מקצועי צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע וגנן בעל ידע וניסיון עם האקלים הירושלמי, תוך כדי התחשבות בצמחייה המתאימה לאקלים בעיר העתיקה, תדירות השקייה מתאימה, עיצוב ומיקום העצים מבחינת הצללה וכמובן עמידה בדרישות הלקוח, החל מגינה עם עצי פרי, בסגנון טרופי, כפרי או מודרני.

 

כל תהליך תכנון הגינה והעיצוב צריך להיעשות לאחר פגישה עם הלקוח והגעה להבנה והסכמה לגביי תקציבים ותכולות שהגינה צריכה להכיל. לאחר מכן הגנן יקח את הצד המקצועי ויתאים את העצים, הפרחים, השיחים והמדשאות לכיון המתאים לעיר ירושלים מבחינת מזג האוויר.

מחירון גינון בירושלים והסביבה

ערכנו בעבורכם מדגם המשקף את מחירי הגינון באזור ירושלים והסביבה, כך שתוכלו לדעת פחות או יותר, כמה צריכים לעלות שירותי הגינון השונים בעירכם, הנה טבלה הממחישה את טווחי המחירים. חשוב לנו לציין כי הטבלה משקפת מידע למטרה אינפורמטיבית בלבד ואינה מחייבת את נותני השירות לעמוד במחירים המוצגים לעיל.

כמה עולים שירותי גינון בירושלים?

מחיר אחזקת גינה בירושלים

אחזקה של גינה עד 100 מ"ר, ביקור פעם בחודש


450 - 850 ש"ח
כמה עולה הקמת גינה סטנדרטית?

הקמה בסיסית, תמחור לפי מ"ר.


180 - 200 ש"ח
מחיר ממוצע לכריתת עץ בירושלים?

עד גובה 3 מטרים, ללא מורכבות.


600 - 1,000 ש"ח
עלות ניקוי גינה חד פעמי

עד לגודל של 100 מטרים.


500 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

אחזקה ותחזוקת גינה בירושלים והסביבה

בחורף נתחזק פחות ובקיץ יותר, אחזקת גינה בעיר ירושלים הכוללת גיזום שיחים, דישון וטיפול במדשאות ועבודת גינון היקפית לכלל הגינה נעשת על ידי גנן מהעיר ירושלים אשר מודע לתנאים ולצרוך על פי עונות השנה ועל פי השפעתן בעיר הבירה.

 

כאשר בחורף ייתכן שלג בעיר והצמחייה עשויה להירס לחלוטין, יש לתחזק ולשקם אותה עם דישון מתאים ולהתאים את תנאי הגידול באופן האופטימלי. בעזרת גננים פלוס תוכלו למצוא גנן בעיר ירושלים הבקיא בנושא ויכול לתת לכם את הפתרונות הנ"ל.
גנן בירושלים

מציאת גננים מומלצים בירושלים במחירים זולים

בפורטל 'גננים פלוס' אפשר למצוא שירותים רבים, אגב אליהם נסביר מייד בפסקה הבאה (עבודות גינון בפורטל), אך מה בנוגע לגננים? אז ככה זה עובד כאן: אתם משאירים פרטים או מחייגים אלינו, אנו דואגים לאסוף את המידע הרלוונטי והחשוב לכם ולאנשי המקצוע בצד השני, כאשר אנו נדאג לשלוח את הפרטים שלכם לפחות ל-3 גננים שונים מהעיר ירושלים, תוכלו לקבל מהם בחזרה הצעות מחיר, לבקש המלצות מהלקוחות שהיו אצלם ובאופן כללי לבדוק ברשת האינטרנט על מי יש המלצות ומי אין. כך לאחר שתבדקו היטב את הגננים השונים, תוכלו לדעת מי הזול ביותר, מי בעל המלצות ומי מנוסה, לאחר שיקלול התוצאות בחרו במה שנראה לכם לנכון, כמובן שמולנו אין לכם שום התחייבות ולא נגבה תוספת למחיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כל עבודות הגינון בפורטל 'גננים פלוס'

אנו כאן על מנת לגבש את כלל עבודות הגינון השונות ולספק לכם הגולשים "קורת גג אחת", דרך פורטל "גננים +" אתם יכולים למצוא עבודות גינון שונות, החל מעבודות הקשורות בהקמת גינות כמו שתילת עצים, עציצים, הנחת מרבדי דשא, תכנון והתקנת מערכות השקייה ואפילו יעוץ ותכנון לגינות.

 

כמו כן, עבודות תחזוקה לגינה כמו: כיסוח דשא, גיזום עצים ושיחים, טיפול בצמחייה, ניכוש עשבים ועוד. וזה עדיין לא הכל, ניתן גם להזמין כריתת עצים מכל סוג, לבדוק מחירים במחירון הגינון ולקבל מידע מקיף בנושא גינות וגינון.

 

אנו מספקים שירות גם באזורים הסמוכים לירושלים:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה