מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים ביבנה

דרך 'גננים פלוס' תוכלו למצוא גנן לכל עבודות הגינון שתצטרכו בין אם מדובר על עבודות נקודתיות כמו עיצוב של הגינה, ובין אם מדובר באחזקה שוטפת. דרכנו תוכלו לערוך השוואת מחירים בין גננים שונים בעיר כדי שתוכלו להשיג מחיר טוב יותר.

השוואת מחירים בין גננים ביבנה

רגע לפני שאתם מזמינים את הגנן הראשון שאתם מכירים חשוב להגיד שהמחיר של גננים ביבנה הוא לא קבוע והוא יהיה תלוי כמובן בעבודה שהוא יצטרך לעשות, אבל גם יהיה תלוי במחיר של הגנן עצמו. לא כל גנן ביבנה יקח את אותו המחיר עבור אותה העבודה.

 

בגלל זה כשאתם מתקשרים אלינו אנחנו דואגים שתקבלו פרטים של 3 גננים בעיר. ככה תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם, ובסוף בחיסכון הכולל של העבודה או השירות שתצטרכו.

 

גנן ביבנה

כמה עולה להזמין גנן ביבנה?

למרות העבודה שהמחיר הוא לא  קבוע, כן נוכל לתת מחיר על עבודות גינון נפוצות ביבנה. אם לא מצאתם את השירות שאתם מחפשים תוכלו להסתכל על מחירון גינון מלא.

מחירון גננים ביבנה

אחזקה גינה פרטית בבית

הגעה וטיפול בגינה פעם בשבועיים לגינה של עד 50 מ"ר.


300 - 600 ש"ח
מחיר עיצוב גינה

כולל תכנון וייעוץ לגבי הגינה.


1,000 - 2,500 ש"ח
מחיר גיזום שיחים

המחיר לגיזום השיחים כולל פינוי הגזם לאחר מכן.


450 - 700 ש"ח
שתילת עץ נמוך

גובה של 2 - 3 מטרים לא כולל את מחיר העץ עצמו.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

רוצים לעצב את הגינה שלכם?

עיצוב גינה יכול להיות פרוייקט קטן שמשלב רק צמחים, או שהוא יכול להיות גם פרוייקט גדול מאוד שכולל החלפה של הדשא, שתילה או גיזום של צמחים ועצים שונים וכמובן לפני כל זה תכנון של העבודה. תוכלו לעצב גינה בכל מיני סגנונות כמו גינה מודרנית, גינה יפנית, גינה כפרית ועוד. הזמינו גנן ביבנה לעיצוב הגינה שלכם ותיהנו מגינה שנראית טוב ונותנת תחושה מרגיעה להיות בה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

קחו גנן לאחזקה שוטפת של הגינה שלכם

אחזקת גינה חשובה כי כל צמח דורש טיפול ותשומ לב כדי שיוכל לגדול בצורה הראויה והאידיאלית. הוא דורש השקיה, גיזום שוטף וחומרים שיעזרו לפתור בעיות שעלולות לצוף במהלך הזמן. אחזקת גינה על ידי גננים ביבנה, כמובן תכלול לא רק גיזום של עצים או שיחים אלא גם טיפול בדשא, כיסוח שלו וניכוש של עשבים שוטים. אחזקה שוטפת של גינה תעזור להבטיח שהיא תישאר במצב האידיאלי שלה ותמנע את הצורך בעתיד של שתילה של עשבים או צמחים חדשים.

גנן ביבנה לשתילת דשא בגינה

רבים כיום נעזרים בשירותיו של גנן מקצועי ביבנה בשביל לבצע שתילה של דשא רגיל או דשא סינטטי בגינה. אם אתם עדיין מתלבטים בין שני הסוגים הללו, תוכלו להיעזר בטבלה הבאה שתעזור לכם לקבל החלטה בנוגע לסוג הדשא שמומלץ לשתול:

 

פרמטר נבדק  דשא סינטטי דשא רגיל
תחזוקה אין תחזוקה

 

נדרש לבצע תחזוקה, ניכוש ודישון אחת לתקופה

 

השקייה לא נדרשת השקייה

 

צריך להשקות כל מספר ימים

 

אספקת חמצן לא מספק חמצן

 

מספק חמצן

 

מראה ומגע מראה מלאכותי, תחושה של פלסטיק

 

מראה טבעי, נעים למגע

 

טמפרטורה בגינה לא מסייע בהפחתת הטמפרטורה

 

עוזר בהפחתת הטמפרטורה

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים גננים ביבנה?

הדבר הראשון שמומלץ לבדוק הוא הזמינות של הגנן. אם למשל אתם זקוקים בדחיפות לגיזום של עץ או להתקנה של מערכת השקייה, כדאי שתוודאו שהגנן זמין לבצע את העבודה בימים או השבועות הקרובים.

 

דבר נוסף שמומלץ לבדוק הוא האם הגנן ביצע עבודות דומות בעבר, בעיקר כאשר מדובר על עבודות שאינן סטנדרטיות כמו למשל הקמת בריכות נוי בגינה או הוספת חיפוי קרקע לגינה.

 

הדבר האחרון שאנו ממליצים לבדוק כאשר מחפשים גננים ביבנה הוא נושא התשלום - מה תנאי התשלום, כמה עולה העבודה והאם עלות החומרים (צמחייה, אבני מדרך, מערכת השקייה וכו') נכללים בהצעת המחיר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה