מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בטבריה

דרך פורטל 'גננים פלוס' ניתן להזמין גננים בטבריה למגוון עבודות שונות בגינה פרטית או ציבורית: גיזום, עקירה והעתקת עצים, שתילת דשא, ניכוש עשבים ותחזוקת גינה וגם הקמה של גינה חדשה.

משווים מחירים בין גננים בטבריה

מחפשים גנן לעבודה חד פעמית או לעבודה קבועה על בסיס שבועי או חודשי? מציאת גנן מקצועי זו אינה משימה פשוטה וחשוב לבצע בדיקות קפדניות לפני שמקבלים החלטה על הגנן שאיתו נעבוד. פורטל 'גננים פלוס' מאפשר להשוות בקלות ובמהירות בין מספר גננים בטבריה והסביבה ועוזר לאתר את הגנן המתאים ביותר לעבודה הספציפית הנדרשת לכם. שירות השוואת המחירים שאנו מציעים אינו כרוך בעלויות ואינו מחייב אתכם להמשיך לעבוד עם גנן כזה או אחר.

 

גנן בטבריה

מחיר לביקור של גנן מקצועי בטבריה

בעבור ביקור חד פעמי לצורך תחזוקת הגינה, תשלמו בדרך כלל בין 300 ל-400 ש"ח. מחיר זה עשוי להשתנות בהתאם לעונה, לגודל הגינה ולפעולות הספציפיות הנדרשות לכם.

 

עלות לביקור תחזוקה של גנן בטבריה

עלות לביקור תחזוקה של גנן בטבריה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

>>> קבלו מידע נוסף על מחירי גינון במחירון.

איך בוחרים גנן בטבריה והסביבה?

הפרמטרים שעליכם לבדוק בעת בחירת גנן בטבריה והסביבה הם:

  • זמינות: האם הוא פנוי לספק את השירות ובמידה וכן, מתי הוא יכול להגיע אליכם?
     
  • מחיר: כמה עולה השירות? האם המחיר כולל מע"מ? ומה בנוגע לעלות הצמחייה והחומרים? נסו להבין זאת לעומק לפני שתבחרו גנן בטבריה.
     
  • ניסיון: ישנם גננים שיכולים להיות מצוינים בתחזוקת גינה אך לא מתמחים בהקמת גינה חדשה, לכן חשוב לוודא זאת מראש ולציין את העבודה הספציפית הנדרשת.
     
  • תיק עבודות: בעיקר כאשר מדובר על עיצוב גינה או הקמה של גינה חדשה, כדאי להסתכל מעט על עבודות קודמות שהגנן ביצע בעבר ולהתרשם מהן.

תחזוקת גינה בטבריה - מדוע זה חשוב?

בטבלה הבאה, ריכזנו לכם את הסיבות המרכזיות שבגינן צריך לבצע תחזוקת גינה על ידי גננים בטבריה. ליד כל סעיף, תוכלו לקבל פירוט על הסיבה המדויקת שבגינה נדרש לטפל בו.

 

פעולה מדוע זה חשוב?
פעולות הדברה בגינה

 

המזיקים יכולים לפגוע ולהזיק לצמחים והעצים.

 

איסוף עלים בגינה

 

פעולה אשר תורמת למראה הגינה ומונעת הגעה של נחשים ומזיקים.

 

ניכוש עשבים

 

מונע מהעשבים השוטים לשתות מים לצמחייה וגם מונע שריפות.

גיזום עצים

 

עוזר להכניס אור לאזורים פנימיים בעץ ומעודד צמיחה.

 

כיסוח דשא

 

מעודד צמיחה ומספק מראה יפה לגינה.

 

שירותי גינון בטבריה לגינות קטנות וגדולות

בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר בגינה בינונית או גדולה, דרך הפורטל שלנו תוכלו למצוא גורם מקצועי שיטפח אותה וידאג לתחזוקה השוטפת. שירותי גינון בטבריה מתבצעים בדרך כלל בתדירות של פעם או פעמיים בחודש, תלוי בגודל הגינה ומצבה ומבחינת סל השירותים המוזמנים, ניתן להתאים אותם לצמחייה והעצים שקיימים בגינה. נהוג להזמין גננים בטבריה לביקור ראשוני בגינה לצורך הצעת המחיר וזאת על מנת שיספק הצעת מחיר מדויקת יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מתי נהוג להזמין גננים בטבריה להקמת גינה?

רוב רובן של הקמות הגינה, מתבצעות בחודשי האביב והקיץ. מזג האוויר הנוח בעונות אלו, מאפשר לצמחייה החדשה להיקלט בגינה ומאפשר לכל גנן בטבריה לסיים את העבודה בצורה מהירה יותר, מבלי להתעכב בשל ימים גשומים או רוחות עזות. יחד עם זאת חשוב לזכור כי גננים בטבריה עשויים לתמחר את שירותי ההקמה בחודשי החורף במחיר זול יותר בשל הביקוש הנמוך ולכן אם זיהיתם כי יש מספר ימים ללא גשם, אולי שווה לבצע את ההקמה גם בסתיו או בחורף.