מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בחולון

מצאו גננים בחולון והסביבה תוך ביצוע השוואת מחירים בקלות ובמהירות דרך פורטל 'גננים פלוס'! קבלו הצעות מחיר מגנן מקצועי בחולון עבור כל סוגי העבודות, כולל אחזקת גינה והקמה

כמה עולה אחזקת גינה בחולון?

טווחי המחיר בעבור אחזקת גינה בחולון נעים בין 300 - 600 ש"ח עבור גינה בגודל של עד 50 מ"ר. המחיר שצויין עבור הליך אחזקת גינה ע"י גנן בחולון נקבע לפי פעולה המתבצעת אחת לשבועיים. במידה ותתבצע לעתים דחופים או מרוחקים יותר - צפו לשינוי בטווח המחיר.
 

מחיר ממוצע לאחזקת גינה בחולון

מחיר ממוצע לאחזקת גינה בחולון: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה כוללת אחזקת גינה בחולון?

אז אם תהיתם מה כוללת אחזקת גינה בחולון, הנה לכם:

 • כיסוח דשא - גננים בחולון יבצעו כיסוח לדשא במרחבי הגינה, לאחר הכיסוח - ירססו דשן על פני הדשא כדי לחזק אותו.
   
 • גיזום וטיפול בצמחייה - יש לכם קקטוס? או אולי עץ פרי הזקוק לגיזום? דעו כי גנן בחולון יבצע גיזום מותאם לכל סוג של צמח שיש לכם בגינה, הוא אף ישתמש בתרופות ובפורמולות כדי לטפל בצמחייה חולה.
   
 • בדיקת מערכת ההשקייה - במידה והתקנתם מערכת השקייה דיגיטלית בגינה שלכם, הגנן יבדוק אותה בכל פעם כשיגיע ע"מ לוודא שהיא עובדת בצורה תקינה.
   
 • טיפול בעשבים שוטים - עשבים שתלטניים עושים בעיות לצמחייה הקיימת שבגינתכם? אין מה לדאוג מפני שביכולתו של גנן בחולון לנכש עשבים אלו ולהפחית את הופעתם בצורה משמעותית.
   
 • הדברת צמחייה - יש לכם עץ שמראה סימנים של חוסר חיוניות? כנראה שמדובר בעץ חולה שסוג מסויים של מזיקים השתלט עליו. גננים יוכלו לטפל בעץ החולה שלכם תוך שימוש בחומרי הדברה ויישום פורמולות מרפא שונות.

הליך אחזקת גינה בחולון עשוי לקחת בין חצי שעה ועד כשעה וחצי. טווח הזמנים הזה עשוי להשתנות בהתאם לגודל הגינה, לכמות הצמחייה בה שדרושה לטיפול ועוד היבטים שעשויים להתווסף להליך כמו : שתילה של עצים וצמחייה אחרת, התקנה של מערכת השקייה ועוד.
 

זמן ממוצע לאחזקת גינה בחולון:
60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

אחזקת גינה בחולון והסביבה - כמה זה עולה?

המחיר של אחזקת גינה בחולון משתנה בהתאם למגוון פרמטרים כמו גודל הגינה, העצים, השיחים והצמחים אשר מצויים בה, האם נדרשת פעולה של כיסוח דשא בגינה ועוד.
להלן דוגמאות למחירים עבור פעולות תחזוקת גינה בחולון. חשוב לזכור שהמחירים צפויים להשתנות בהתאם למגוון שיקולים ולכן יש לבחון הצעות מחיר מגננים שונים.

+ גיזום שיחים בחולון בגינה ממוצעת של 50-100 מ"ר: 400 - 750 ש"ח

+ אחזקת גינה פרטית (גודל 50 מ"ר) פעם בשבועיים: 350 - 700 ש"ח


+ כיסוח חד פעמי של דשא בגודל של כ-25 מ"ר: 200 - 500 ש"ח

+ גיזום עץ לימון בוגר, כולל פינוי של הגזם: 400 - 600 ש"ח

מחירון גננים בחולון

לא בטוחים כמה עולה מה? מתחת נציג מספר הצעות מחיר לדוגמה שלקחנו ממחירון הגננים של פורטל גננים פלוס ע"מ לאפשר לכם להבין סדרי גודל של מחירים עבור עבודות מגוונות של גננים בחולון.

מחירון עבודות גינון בחולון

גיזום שיחים

עבודת גיזום שיחים בנפח 50 - 100 מ"ר, כולל פינוי של הגזם לאזור ייעודי.


450 - 700 ש"ח
יצירת שביל גישה בגינה מאבני חצץ

המחיר כולל חומרים ואת העבודה.


800 - 1,200 ש"ח
ניכוש עשבים והדברה

ניכוש והדברה של עשבים בגינה או חצר של עד 100 מ"ר.


300 - 600 ש"ח
ניקוי חד פעמי של גינה

ניקוי גינה מפסולת, ניכושעשבים שוטים וסידור בסיסי של הגינה.


550 - 850 ש"ח
התקנת מערכת השקייה דיגיטלית

המחיר כולל שווי מערכת ההשקייה והתקנתה ע"י גנן בחולון.


1,500 - 2,500 ש"ח
שתילת דשא

הליך שתילת דשא פר מ"ר ע"י גננים בחולון.


30 - 40 ש"ח

הדפס מחירון

השיגו גנן זול בחולון דרך גננים פלוס וחסכו

זקוקים לבעל לגנן זול בחולון שיעניק לכם ייעוץ ושירות מקצועי עבור גינה עתידית או קיימת שלכם? עכשיו זה קל מתמיד. דרך פורטל גננים פלוס תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל מאיתנו בחינם וללא שום התחייבות עד 3 גננים בחולון, ביניהם תוכלו להשוות במחירי טיפול ואחזקת הגינה שלכם וכך לחסוך בחיפושים ארוכים ובכסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מידע על תכנון גינה בחולון

שוקלים להקים גינה חדשה או לשפץ גינה קיימת? בסיוע של גנן מוסמך תוכלו להביא לתכנון גינה בחולון בצורה מיטבית, תוך היצמדות לתקציב שאתם תבחרו ולפי טעמכם האישי. 

 • תכנון שיפוץ לגינה קיימת - כבר יש לכם גינה שזקוקה לחידוש? דעו כי גננים יוכלו להתקין עבורכם מגוון רחב של אלמנטים, כגון: בריכות דגים, שביל גישה כך שתוכלו להלך בבטחה מהבית אל שטח הגינה, מבלי לפגוע בצמחייה. ניתן גם לתכנן צמחייה חדשה בהתאם לטעמכם האישי.
   
 • תכנון של גינה מאפס - עוברים לבית חדש ויש בו שטח גדול או קטן עם פוטנציאל? דעו שמרבית הגננים בחולון יוכלו לסייע לכם תוך שימוש בטכנולוגיית הדמייה שנועדה להעמיד לכם מול העיניים עוד לפני שתקום הגינה את הצורה שתהיה לה, תוכלו לדון על סוגי צמחייה המתאימים לכם ולאזור, לדוגמה - אם המניע שלכם הוא לחסוך במים, גננים יוכלו לייעץ לכם על לתכנן ולעצב גינה שחסכונית במים, שבין היתר תכיל צמחים שצורך שלהם בנוזלים הוא קטן, כמו: קקטוסים, אלוורה ועוד.


גנן בחולון

אילו גינות ניתן להקים במסגרת הקמת גינה בחולון?

אם אתם אכן מעוניינים בהקמת גינה בחולון ע"י גנן מוסמך, תוכלו לקרוא על סוגי הגינות הנפוצות שביכולתו להקים עבורכם:

 • הקמת גינה כפרית - מדובר בגינה שהאלמנטים המובילים בה הם כמות הצמחייה הגדולה, צמחי תבלין ועצי פרי. אלמנט נוסף המאפיין אותה הוא עיצוב שלה בחומרים טבעיים כגון שימוש בדק או פרגולות עץ, ריבוי סלעים ואבנים בשטח ואף הקמה של בריכת נוי.
   
 • הקמת גינה טרופית - האלמנטים המאפיינים גינה טרופית הם צמחים אקזוטיים: עצי פסיפלורה, מנגו, בננות בשילוב עם צמחים טורפים או קוצניים.
   
 • הקמת גינה ים תיכונית - מקודם הזכרנו את אחד המוטיבים בגינה ים תיכונית והוא שהיא חסכונית מאוד במיד ומכילה בתוכה צמחייה סתגלתנית לאקלים החם בישראל ולכן, אם אתם חובבי קקטוסים ואלוורה ומעדיפים רצפה עשוייה אבנים על פני דשא - נמליץ לכם לבחור באופצייה הזאת.
   
סוג הגינה מאפיינים
גינה כפרית ערוגות ירק ותבלין, ריבוי צמחיה, יסודות טבעיים: עץ ואבן.
גינה טרופית ריבוי של צמחים טורפים ועצי פרי טרופיים (מנגו, בננה, פסיפלורה)
גינה ים תיכונית שימוש בצמחייה חסכונית למים ועמידה ואקלים החם בישראל (קקטוסים, אלוורה)

באיזו דרך מומלץ להשקות גינה: ידנית או אוטומטית?

במידה ואתם שוקלים את היתרונות והחסרונות של הקמת מערכת השקייה ממוחשבת - דעו כי מדובר בהשקעה שתחזיר את עצמה מהר מאוד בהשוואה להשקייה ידנית שלכם. בטבלה מתחת תוכלו להיווכח על ההבדלים בין השיטות ולהפנים בעצמכם כמה מערכת השקייה ממוחשבת עדיפה יותר.
 

פרמטרים להשוואה מערכת השקייה ממוחשבת השקייה ידנית
כמות מים כמו מים קטנה יותר בפיזור אחיד ורחב יותר כמות מים גדולה על שטח קטן
כמה זמן לוקחת ההשקייה? תוך מספר דקות ניתן להשקות גינה שלמה תלוי בקצב של מי שמשקה
על מי חלה חובת ההשקייה? על מערכת ההשקייה לפי תכנון שבוצע בה מראש על בעל הגינה

מה הזמן המומלץ ביותר להשקיית גינה?

אם אינכם בטוחים מתי כדאי לכוון את זמני ההשקייה של הגינה שלכם, דעו שרוב הגננים בחולון ימליצו על השקייה בשעות הבוקר המוקדמות, הסיבה העיקרית לכך נגזרת מאור השמש העדין שעדיין לא מסנוור ומחמם יתר על המידה בשעות המוקדמות לבוקר.

יש כאלו שיעדיפו להשקות שעות הערב אך זה לא מומלץ היות ואין למים העודפים של ההשקייה כיצד להתאדות, דבר הגורם להופעת עובש, פטריות ומושך מזיקים. ומאידך, גם השקייה בשעות בהם השמש חזקה (החל מעשר בבוקר) לא מומלצת, מפני שאז החום החזק עשוי לאדות את מי ההשקייה בצורה מהירה מדי וכזו שלא תאפשר ספיגה מיטבית אל הצמחייה.
 

השקייה בזריחה השקייה בשעת בוקר מאוחרת השקייה בערב
מאפשר למים להיספג בצורה מיטבית מאדה את המים מהר מדי מוביל לעודפי מי השקייה
גורם לצמחייה חיונית גורם לחוסר חיוניות בצמחייה גורם לעובש ופטריות ומושך מזיקים

אילו עבודות גינון נוספות ניתן להשיג דרך הפורטל?

להלן עבודות גינון נוספות שניתן לקבל מגננים בחולון שעובדים שעובדים עם גננים פלוס:

 • הקמת גדר חיה - גדרות ברזל או עץ פחות לטעמכם? דעו כי גנן בחולון יכול להקים עבורכם גדר חיה, המאופיינת בצמחים המטפסים על שלדת ברזל או כל חומר אחר ופשוט צומחים ומתעצבים לפי צורת השלד. קחו בחשבון שהליך הקמת גדר חיה נגזר הן מהתקנה של השילדה והן משתילת הצמחים המטפסים, אך נוסף לכך גם שלב הצמיחה המלא שלהם לכדי בסיס צמחי עבה וחזק - דבר שעשוי לקחת בין כמה חודשים עד שנה.
   
 • חיפוי קרקע לגינה -  מדובר בחיפוי לאזורי קרקע שתרצו לחפות בחומרים אחרים, שיחפו אזורי אדמה חשופים שאינם מיועדים לצמחייה, חומרים כמו: אבני חצץ, שבבי עץ ואף מאבני טוף גדולות.
   
 • יצירת שביל גישה הכוונה ליצירת שביל המיועד לדריכה של משתמשי הגינה וזאת כדי למנוע דריכה על הדשא והצמחייה בה. גם כאן ניתן ליישם שבילי גינה במגוון גדול של חומרים, כגון: רצפת דק, אבני גרנוליט המגיעות במגוון צבעים רחב, חלוקי אבן טבעיים, שבילי בטון יצוק ועוד.
   
 • שתילת עצים - ביכולתם של גננים בחולון לשתול עצים שונים בגינה וזאת תוך התחשבות בצמיחה העתידית של גז העץ וענפיו ע"מ שלא יפגע או ייפגע מגדר הגינה ומאלמנטים נוספים כגון: פרגולות וכאלו שעלולים להשתבש בקירבת השורשים של העץ.


עבודות גינון בחולון

שאלות ותשובות

בין כמה גננים בחולון מומלץ לי להשוות?

פורטל גננים פלוס ימליץ לכם להשוות בין עד 3 גננים באזורכם וזאת גם כמות הגננים שביכולתכם לקבל בחינם וללא התחייבות מצדנו.


יש לי עץ שזקוק לגיזום, איך אדע לבחור בגנן בחולון לצורך כך?

עליכם לוודא כי הגנן שאתם מעסיקים מחזיק בהסמכה רלוונטית לגיזום עצים. דעו כי גם טכנאי נוף ואגרונום מוסמכים לגזום עצים.