מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בחדרה

הגיע הזמן לרענן מעט את הצמחייה בגינה? רוצים לחבר מערכת השקייה חדשה או אולי לגזום עצים ושיחים? לא משנה מה העבודה הנדרשת, בעזרתנו תוכלו למצוא בחינם ובקלות גננים בחדרה והסביבה שיסייעו לכם!

מחיר אחזקת גינה בחדרה

אם תהיתם, כדאי שתדעו שמחיר אחזקת גינה בחדרה נע בין 300 - 600 ש"ח עבור גינות בנפח של 50 מ"ר וזאת בתנאי ומדובר בסידור שכולל 2 ביקורים פר חודש של גנן בגינתכם. קחו בחשבון שבמידה ומדובר בנפח גינה גדול יותר או במידה ותפחיתו את כמות הביקורים החודשיים - מחיר העבודה עשוי להתייקר.
 

מחיר ממוצע לאחזקת גינה בחדרה

מחיר ממוצע לאחזקת גינה בחדרה: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

גננים בחדרה - הצעות מחיר נפוצות

מתחת תוכלו לקרוא מגוון הצעות מחיר לדוגמה שלקחנו ממחירון הגינון בפורטל גננים פלוס. חשוב לציין שצוות פורטל גננים פלוס אינו מתחייב למחירים הנקובים וכי המחיר הסופי ייקבע מול הגנן בלבד.

מחירון עבודות גינון בחדרה והסביבה

שתילת עץ צעיר

מחיר הכולל שתילה של עץ צעיר ע"י גנן בחדרה, ללא עלות העץ.


150 - 250 ש"ח
גיזום עץ פרי

מחיר לגיזום עץ פרי בינוני לצורך טיפוח והחדרת קרני שמש.


300 - 550 ש"ח
כיסוח דשא חד פעמי

 המחיר מתייחס לכיסוח של דשא במרחב של עד 100 מ"ר ע"י גנן בחדרה.


300 - 450 ש"ח
הקמת שביל בגינה מאבנים משתלבות

המחיר כולל את שווי האבנים ובנייה של שביל ע"י גננים בחדרה.


280 - 380 ש"ח למ"ר
התקנת מערכת השקייה דיגיטלית

מחיר עבור התקנה וכולל שווי של מערכת ההשקייה וחיבור בתוך שטח עד 100 מ"ר של גינה.


1,500 - 2,500 ש"ח
טיפול בעץ חולה

המחיר כולל את שווי חומרי הריסוס והפרמולות ויישומם ע"י הגנן.


150 - 200 ש"ח
תכנון תאורה לגינה

המחיר הינו עבור תוכנית מפורטת שבונה לכם גנן בחדרה בהתאמה אישית.


350 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה כלול במסגרת אחזקת גינה בחדרה?

מה זה כולל? כל כמה זמן יש לבצע - לצרף גרב זמן עבודה

אחזקת גינה בחדרה כוללת בתוכה מגוון רחב של פעולות, אותן על גנן לבצע בתדירות של בין פעם עד פעמיים בחודש לפחות וזאת בהתאם לעונה הנוכחית ובהתאם לצורך של הצמחים בגינתכם. נציג את הפעולות הללו מתחת:

 • כיסוח דשא - גנן בחדרה יוכל לבצע כיסוח דשא בגינה שלכם ע"י מכסחה שהוא מספק מטעמו או לחילופין, ע"י אחת שאתם תספקו לו. מומלץ לוודא מי מכם הולך לספק את מכסחת הדשא לפני שהוא מגיע כדי להימנע מאי נעימות ועיכובים ביישום ההליך.
   
 • גיזום שיחים ועצים - אז כמובן שמדובר באחת העבודות הנפוצות שגננים בחדרה מתמחים בהן, גיזום של עצים ושיחים ובדגש על כאלו המצמיחים פירות - תורם לצמיחה בריאה וחיונית יותר. תוכלו אף לברר אם ביכולתו של הגנן לגזום את העצים שלכם בצורות מסויימות לצורכי נוי.
   
 • טיפול בצמחייה - העץ לא מניב פירות כמו פעם אם ביכלל וזאת על אף שהגיע העונה? ייתכן ויש ברשותכם עץ חולה. במקרים בהם מדובר בעץ חולה - דעו שגננים באזורכם יוכלו לטפל בו ע"י יישום של פורמולות מגוונות שמטרתן לרפא את החולי בעץ
   
 • הרחקה והדברה של מזיקים - בד"כ לאחר כיסוח דשא או גיזום של שיחים ועצים - נותרת שכבה טרייה החשופה בפני מזיקים רבים. כך שלאחר הגיזום, גנן בחדרה ידאג ליישם חומרי הדברה על האזורים הנ"ל ע"מ למנוע משיכה של מזיקים שונים. במידה ומדובר בעץ חולה - גם כאן בעל המקצוע יבצע ריסוס להשמדת המזיקים הקיימים בו.
   
 • ניכוש עשבים שוטים - אם חשבתם שחרקים הם המזיקים היחידים עבור הצמחייה שלכם דעו שכך גם העשבים השוטים. זה ידוע שעשבים שוטים גורמים לנזק בלתי הפיך לצמחייה החיונית שבגינה שלנו ולכן - פעולת ניכוש עשבים נועדה בראש ובראשונה לאפשר מרחב צמיחה בטוח וחיוני עבור הצמחים אותם שתלנו בכוונה תחילה. 


כיסוח דשא ע"י גנן בחדרה

כמה זמן לוקחת אחזקת גינה בחדרה?

הליך אחזקת גינה ע"י גנן בחדרה עשוי להימשך בין חצי שעה ועד כשעה וחצי  וזאת בהתאם לגודל הגינה, לכמות הצמחייה וגם בהתאם לפעולות שונות שדורשות תשומת לב נפרדת כמו - טיפול בעצים חולים, שתילת עצים ועוד.
 

זמן ממוצע לאחזקת גינה בחדרה:
60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

מערכת השקייה או השקייה ידנית - מה עדיף?

אם אתם מתלבטים בין התקנת מערכת השקייה דיגיטלית לבין השקייה ידנית, תנו לנו לספק לכם ממצאים אמיתיים שתוכלו באמצעותם להגיע לבחירה חכמה ומשתלמת יותר:
 

פרמטרים מערכת השקייה דיגיטלית השקייה ידנית
זמן אינה גובה זמן יקר מהלקוח לוקחת זמן מהלקוח
מים כמות שווה ומופחתת של מים כמות גדולה של מים בצורה לא שווה
אחריות השקייה מופעלת אוטומטית לבחירתו של הלקוח על הלקוח
חסכון כספי חוסכת מאוד בעתיד לא חסכונית

מה השעה בה מומלץ להשקות גינה?

לפי רוב מוחץ של גננים בישראל, זמני ההשקייה המומלצים ביותר לצמחייה הן שעות הבוקר המוקדמות. הסיבה לכך היא מפני שבשעות אלו - אור השמש אינו חזק מאוד ועם זאת, עדיין משפיע ברמה מיטבית. נוסף לכך, מי ההשקייה מספיקים להיספג בצמחייה בצורה מיטבית יותר ואינם מתאדים מהר כמו אם תבחרו להשקות בשעות הבוקר המאוחרות ובצהריים.

גם בערב לא מומלץ להשקות מפני שאז אור השמש חלש מדי ואין ביכולתו לאדות את שארית מי ההשקייה, דבר שמביא להתפתחות לחות גבוהה, המושכת עובש ומזיקים.

מה חשוב לדעת על הקמת גינה בחדרה?

בכל שקשור בהקמת גינה דעו שיש לקיים מספר שלבים ע"מ שזה יצליח:

 1. השארת פרטים - השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד אליכם לנייד 3 גננים, ביניהם תוכלו להשוות במחיר הקמת גינה בחדרה.
   
 2. פגישת ייעוץ - לאחר שבחרתם את הגנן המתאים ביותר, יהיה עליכם להזמינו לחצר ביתכם כדי שיוכל לייעץ לכם מה ניתן לבצע בהסתמך על המצב הקיים.
   
 3. תכנון גינה בחדרה - לאחר שבדק את פוטנציאל הטמון בחצר שלכם, תוכלו יחדיו לתאם ציפיות לגבי מה כן ניתן לבצע ומה פחות. תוכלו לדבר על עיצובי גינות שונות (עליהן נסביר מתחת), על סוג הצמחייה שאתם מעוניינים בה וגם להוסיף אלמנטים שונים כמו מסלעה בגינה, הקמה של בריכת נוי, ריצוף של אבני מדרך וכד'.
   
 4. עיצוב הגינה - בשלב הנ"ל הגנן יגיע שוב עם כל הציוד הדרוש לעיצוב הגינה שלכם מחדש.

סוגי עיצוב גינות בחדרה 

מעוניינים לעצב את הגינה העתידית או פשוט לשדרג את זו שקיימת? דעו שכדי להגשים את התוכניות שלכם בצורה המיטבית ביותר - יש להיעזר בגנן בחדרה שיבצע תיכנון מקיף שיכלול את סוג הצמחייה ואלמנטים נוספים. מתחת הוספנו לכם סוגי עיצוב נפוצים של גינות שתוכלו לבקש מהגנן שתעסיקו להקים עבורכם:

 • גינה טרופית - הקמת גינה בחדרה מהסוג הטרופי מאופיינת בצמחייה אקזוטית כמו פרחים אקזוטים, צמחים טורפים מגניבים, קקטוסים ועוד. עיצוב טרופי הוא בדגש על צמחייה וירוק ירוק ירוק.
   
 • גינת תבלינים וירק - כמו שמה, מדובר בגינה שהמאפיין העיקרי שלה הוא צמחי תבלין וירק. בין התבלינים הנפוצים בה - בזיליקום, רוזמרין, נענע וזעתר.
   
 • גינה ים תיכונית - אם אתם מעוניינים להתאים את הצמחייה שלכם לאקלים הישראלי החם וגם לאפשר לכם לחסוך במים - דעו שתוכלו לבקש מגנן בחדרה להקים לכם גינה שהמאפיין העיקרי בה הוא צמחייה עמידה וכזו שאינה זקוקה לכמויות מים גדולות. קחו בחשבון שגינה ים תיכונית לא תכיל בתוכה דשא מפני שדשא זקוק לכמויות מים גדולות כדי לשרוד, אך תוכלו לבקש מהגנן שיתקין לכם דשא סינטטי במקום. הצמחייה המאפיינת גינה מסוג זה - קקטוסים, אלוורה, אגבה, עצי אלון, עצי אקליפטוס ועוד.
   
 • גינה אורבנית - זה ידוע שלא כולם מתגוררים בבתים פרטיים עם חצר. זה הזמן שתדעו שניתן לעצב ולהקים גינה גם במרפסת של דירתכם. המאפיין העיקרי של גינה אורבנית הוא השילוב בין הצמח לחיי העיר. גינות אורבניות יכילו בתוכן במרבית המקרים: אדניות ירק ותבלין, עציצי פרחים, דשא סינטטי ואפילו עצים שיכולים לצמוח באדנית ע"מ להגביל את הצמיחה שלהם לגובה בינוני קטן.


גיזום עצים בחדרה

מידע לגבי עבודות גינון בחדרה שניתן להשיג דרכנו

מתחת נציג עבודות גינון בחדרה שחלק מהן הזכרנו בצורה מצומצמת למעלה וכאלו שטרם:

 • שתילת עצים - פורטל גננים פלוס מספקת גננים בחדרה שביכולתם לשתול עבורכם עצי פרי ונוי. ביכולתו של גנן להתאים את סוגי העצים בגינתכם בצורה שלא תפגע בצמיחה התקינה שלו או תחדור לשטחים לא רצויים של צמחייה אחרת.
   
 • התקנת מערכת השקייה - אז כמו שכבר כתבנו למעלה, ישנן לא מעט יתרונות במערכת השקייה על פני השקייה ידנית ומה שהאפילו יותר טוב הוא שמרבית הגננים בחדרה יכולים להתקין אותה עבורכם. חשוב שתדעו שלא כל גנן בחדרה יכול להתקין מערכת השקייה ולכן מומלץ לברר לגבי זה לפני שאתם מזמינים אותו.
   
 • בריכת נוי - דעו שהתקנה של בריכת נוי עם דגים מוסיפה מראה מיוחד ויפה לגינות רבות. קחו בחשבון שגם כאן, עליכם לברר עם הגננים שאתם מקבלים מפורטל גננים פלוס אם הם אכן מבצעים התקנה שכזאת. במידה וכן, תוכלו גם לבקש מהם להשיג עבורכם דגים שניזונים מיתושים ומזיקים אחרים וכך אתם בעצם חוסכים לעצמכם בעקיצות. מדובר בהליך הדברה ביולוגי בו חיה אחת ניזונה ממזיקים שונים.
   

עיצוב גינות בחדרה עם בריכת נוי

איך להשיג גנן זול בחדרה?

במידה וגם אתם רוצים להשיג גנן זול בחדרה וזאת מבלי להתפשר על איכות הגינה העתידית שיקים עבורכם, דעו שע"י השארת פרטים קצרה, אנחנו בפורטל גננים פלוס נדאג לשלוח ישירות לטלפון שלכם בחינם וללא התחייבות, עד 3 גננים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר פרטים ומחירים עוד בטלפון ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כך תאתרו גנן מומלץ בחדרה:

איך מאתרים גננים מומלצים בחדרה ומה חשוב לבדוק לפני הזמנת השירות? הנה כמה טיפים נהדרים שיעזרו לכם בבחירה מוצלחת של הגנן.

 • מקצועיות ואמינות - לאחר שקיבלתם את שמו של הגנן או את שם החברה המספקת שירותי גינון בחדרה, נסו לבדוק האם יש לה אתר אינטרנט בו ניתן לראות עבודות קודמות ולהתרשם מהרמה המקצועית.
   
 • חוות דעת - חפשו חוות דעת ברחבי הרשת על הגנן ונסו לדבר עם לקוחות קודמים. אין כמו המלצה של לקוחות שכבר התנסו בשירות ויצאו מרוצים בסופו של התהליך.
   
 • היקף העבודה - חפשו גנן אשר מספק פתרון כולל ומקיף. לא כל הגננים מתעסקים למשל בהתקנה של מערכות השקייה לגינה וחלק גדול מהגננים אינו עוסק למשל בהקמת בריכות נוי לגינה. 

שאלות ותשובות בנושא גננים בחדרה

מה חשוב לברר לפני שאני מזמין גנן בחדרה?

עם השמות שתקבלו מפורטל גננים פלוס ניתן לחפש מידע על הגננים ולקרוא חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים, בנוסף ניתן גם לשאול שאלות בטלפון מול הגנן ולברר אם מדובר בבעל מקצוע סובלני וכזה שעונה לעניין.


ניתן גם לקבל שירות גינון לבניין מגורים?

כמובן, דרך פורטל גננים פלוס תוכלו לקבל 3 גננים בחדרה שמתחזקים גינות בבנייני מגורים ולאו דווקא בבתים פרטיים. העבודה לא מאוד שונה רק שכאן התשלום מתחלק בין כל הדיירים.