מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בהרצליה

הדרך הנכונה ביותר לבחירת בעל מקצוע בתחום הגינון עבור פעולות תחזוקה שוטפת וטיפוח של הגינה וגם עבור הקמה של גינה חדשה בהרצליה וגם באזור הרצליה פיתוח. צרו איתנו קשר על מנת לקבל הצעות מחיר של גננים בהרצליה והסביבה.

הדרך הנכונה לבחור גנן בהרצליה

היות וכיום ישנם גננים בהרצליה אשר מספקים שירותי גינון בהרצליה, מרבית תושבי העיר מתקשים בבחירה של בעל המקצוע המתאים ביותר עבורם. אנחנו בפורטל 'גננים פלוס' מסייעים לכם במציאת בעל מקצוע מנוסה ואמין, תוך הבנה של הצרכים שלכם. חשוב שתדעו, לא כל הגננים הפועלים באזורכם מספקים שירותי הקמת גינה או שירותים מורכבים יותר כמו הקמת גדר חיה או אפילו התקנת מערכת השקייה בגינתכם.

 

גנן בהרצליה

כמה עולה שירות של גנן באזור הרצליה?

על מנת לקבל מושג אודות מחיר ממוצע באזור עבור פעולות גינון שונות, הכנו בעבורכם מחירון עם דוגמאות. ניתן לעיין גם במחירון הגינון המקיף באתר שלנו ולקבל מידע נוסף. חשוב לציין שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם למגוון שיקולים כמו גודלה של הגינה, מורכבות העבודה בה וסוג העצים והצמחים המצויים בה.

מחירון עבודות גינון בהרצליה והסביבה

ייעוץ ותכנון עבור הקמת גינה

כולל קבלת תוכנית עבודה מסודרת.


1,000 ש"ח ומעלה
עבודת גיזום לשיחים בגינה

בגינה עד 50 מ"ר.


450 - 700 ש"ח
עבודת גינון חד פעמית

מחיר שעתי עבור עבודה חד פעמית.


150 - 200 ש"ח
הנחת אבני מדרך בגינה (מחיר עבור אבן בודדת)

המחיר אינו כולל את עלות האבנים.


80 - 110 ש"ח
כמה עולה לשתול דשא?

מחיר לפי מ"ר עבור דשא רגיל.


30 - 40 ש"ח
כמה יעלה גיזום של עץ בוגר?

לחצו למידע נוסף על גיזום עצים בהרצליה.


1,200 - 2,400 ש"ח

הדפס מחירון

מציאת גננים בהרצליה לעבודות תחזוקה בקלות

גינה מטופחת דורשת תחזוקה שוטפת. התדירות של תחזוקת הגינה נקבע על סמך העבודות הנדרשות, כמות העצים והשיחים המצויים בה וכמובן גודלו של הדשא. על מנת לשמור על הדשא במצב טוב, נדרש לבצע כיסוח דשא בתדירות של פעם בשבוע עד פעם במספר שבועות, בהתאם לסוג הדשא ששתלתם.

 

התייעצות עם גננים בהרצליה, יכולה לחסוך לכם מצב בו הגינה שלכם נראית מוזנחת ולא מטופחת עקב חוסר ההבנה באשר לדרכי הטיפול השונות. נושא כאוב הוא נושא ההשקיה של הגינה וזאת מאחר וישנה תופעה נפוצה של השקיית יתר של הגינה אשר הורגת את הצמחים בגינתכם. השקיית צמחים בגינה, בדיוק כמו השקיית דשא או עצים, צריכה להיות מבוקרת ועל פי הנחיות שקיבלתם במשתלה או מהגנן וזאת על מנת ליצור מצב בו הגינה שלכם משגשגת.

גננים בהרצליה

גננים מומלצים בהרצליה להקמת גינה

עברתם לבית חדש ואתם מעוניינים להקים גינה משגשגת בחצר? רוצים לשדרג את הגינה הקיימת שלכם וליצור גינה חדשה ויפה יותר? תוכלו למצוא בפורטל 'גננים פלוס' שירותי גינון מקצועיים עבור הקמת גינות מכל הסוגים והגדלים על ידי גננים מעולים אשר יודעים לבצע תכנון גינה בהתאם לתקציב שלכם. תהליך של תכנון והקמת גינה חדשה כולל בדרך כלל תוכנית המפרטת את מיקום האלמנטים השונים בגינה, לרבות עצים, צמחים, שיחים ותאורה ושימת דגש על אזורי השמש והצל והתחשבות בהם.

מצאו גנן בהרצליה פיתוח לעיצוב גינות יוקרה

ניתן למצוא דרך הפורטל שלנו גננים בהרצליה פיתוח שמבצעים עיצוב והקמה של גינות יוקרה. לרוב עיצוב גינות יוקרה כולל בתוכו שילוב של אלמנטים שונים כמו בריכות נוי, אבני מדרך, עצי פרי וצמחים מרשימים. בואו לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גנן מומלץ וזול בהרצליה מוצאים דרך 'גננים פלוס'

במידה והחלטתם שאתם מעוניינים לקבל הצעות מחיר מגננים בהרצליה, תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף באתר או לחילופין ליצור איתנו קשר דרך המספר המופיע בראש הדף ואנו נסייע לכם במציאת גנן מומלץ בהרצליה במחיר משתלם וזול. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה