מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בהרצליה

גרים בהרצליה? מחפשים גנן מומלץ להקמת גינה או לאחזקה שוטפת? דרכנו תוכלו למצוא גנן מומלץ באזורכם עבור כל סוגי עבודות הגינון השונות. השאירו את הפרטים, קבלו עד 3 הצעות מחיר מגננים מומלצים בהרצליה ותוכלו להשוות מחירים ולחסוך עד 39% במחיר!

גנננים מומלצים בהרצליה לכל סוגי העבודות

עוברים לבית חדש בהרצליה וצריכית גנן לתכנון והקמת הגינה? רוצים לטפח את הגינה שלכם ולהשאיר אותה יפה ומסודרת באופן שוטף? דרכנו תוכלו למצוא גנן מומלץ בהרצליה שיספק עבורכם את השירות שתרצו. בין אם מדובר בבית קרקע או בעיצוב גינה של בניין משותף, תוכלו למצוא גנן מומלץ בהרצליה שמבצע את כלל העבודות כמו: תכנון גינה, עיצוב והקמת גינה, אחזקת גינה באופן שוטף, התקנת דשא סינטטי, גיזום וכריתת עצים בהרצליה, הקמת גדר חיה וכו'.

 

גנן בהרצליה

מחירון גננים בהרצליה

על מנת לקבל מושג אודות מחיר ממוצע באזור עבור עבודות גינון שונות, הכנו בעבורכם מחירון עם דוגמאות. . חשוב לציין שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם למגוון שיקולים כמו גודלה של הגינה, מורכבות העבודה וסוג העצים והצמחים המצויים בה.

מחירון עבודות גינון בהרצליה והסביבה

ייעוץ ותכנון עבור הקמת גינה

כולל קבלת תוכנית עבודה מסודרת.


1,000 ש"ח ומעלה
עבודת גיזום לשיחים בגינה

בגינה עד 50 מ"ר.


450 - 700 ש"ח
עבודת גינון חד פעמית

מחיר שעתי עבור עבודה חד פעמית.


150 - 200 ש"ח
הנחת אבני מדרך בגינה (מחיר עבור אבן בודדת)

המחיר אינו כולל את עלות האבנים.


80 - 110 ש"ח
כמה עולה לשתול דשא?

מחיר לפי מ"ר עבור דשא רגיל.


30 - 40 ש"ח
כמה יעלה גיזום של עץ בוגר?

לחצו למידע נוסף על גיזום עצים בהרצליה.


1,200 - 2,400 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

גננים בהרצליה לאחזקת גינה 

גינה מטופחת דורשת תחזוקה שוטפת ועקבית. אחזקת גינה ע"י גנן בהרצליה תכלול את הפעולות הבאות: כיסוח הדשא ודישון, טיפוח בצמחים ועצים ע"י דישון ותרופות, גיזום שיחים, הדברה נגד מזיקים, ניכוש עשבייה וניקוי, בדיקת מערכת השקייה כו'.

התדירות של תחזוקת הגינה נקבע על סמך העבודות הנדרשות, כמות העצים והשיחים המצויים בה, גודל הדשא וכמובן הרצון והיכולת שלכם להשקיע. לרוב, מומלץ לתחזק גינות קטנות אחת לחודש, לעומת גינות גדולות להן מומלץ לבצע טיפול אחזקה בתדירות של פעמיים בחודש כאשר כל טיפול נמשך בממוצע כשעה וחצי. 
 

משך זמן ממוצע לטיפול אחזקת גינה אחת לשבועיים
שעה וחצי
20 דקות משך זמן 10 דקות

השוו מחירים ומצאו גנן מומלץ וזול בהרצליה 

אם אתם מחפשים גנן מומלץ בהרצליה במחיר זול ומשתלם, אנו ממליצים לעשות השוואת מחירים ושלא להסתמך על הצעת מחיר אחת. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מגננים מומלצים בהרצליה, לערוך השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסך מיותר. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

 גננים מומלצים בהרצליה לתכנון והקמת גינה

עברתם לבית חדש ואתם מעוניינים להקים גינה משגשגת בחצר? רוצים לשדרג את הגינה הקיימת שלכם וליצור גינה חדשה ויפה יותר? דרכנו תוכלו למצוא גננים בהרצליה המספקים שירותי גינון מקצועיים עבור הקמת גינות מכל הסוגים והגדלים כולל תכנון גינה בהתאם לתקציב שלכם. תהליך של תכנון והקמת גינה חדשה כולל בדרך כלל תוכנית המפרטת את מיקום האלמנטים השונים בגינה, לרבות עצים, צמחים, שיחים ותאורה ושימת דגש על אזורי השמש והצל והתחשבות בהם. 

טווח המחירים הממוצע עבור הקמת גינה בהרצליה ינוע בין 280 - 320 ש"ח למטר עבור הקמת גינה בטנדרטית בבית פרטי.

מחיר ממוצע להקמת גינה בהרצליה (למ"ר)

מחיר ממוצע להקמת גינה בהרצליה (למ"ר): 300 ₪

טווח מחיר גבוה 320 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

התייעצו עם גנן בהרצליה על השקיית הגינה

השקיית צמחים בגינה, בדיוק כמו השקיית דשא או עצים, צריכה להיות מבוקרת ועל פי הנחיות שקיבלתם במשתלה או מהגנן וזאת על מנת ליצור מצב בו הגינה שלכם משגשגת. התייעצות עם גננים בהרצליה, יכולה לחסוך מכם תופעה נפוצה של השקיית יתר של הגינה אשר הורגת את הצמחים בגינתכם. השקיית הגינה יכולה להתבצע באופן ידני או ע"י התקנת מערכת השקייה בהתאם לצורכי הגינה שלכם וגם בנושא זה תוכלו להתייעץ עם הגנן ולהבין מה הכי נכון לגינה שלכם.

גננים בהרצליה

מצאו גנן בהרצליה לעיצוב כל סוגי הגינות

ניתן למצוא דרך הפורטל שלנו גננים בהרצליה לעיצוב גינות כולל עיצוב גינות גג וגם עיצוב גינה עם בריכה. עיצוב גינות כולל בתוכו שילוב של אלמנטים שונים כמו בריכות נוי, אבני מדרך, בחירת עצי פרי וצמחים ובהתאם לסגנון העיצוב שתבחרו כמו עיצוב גינה כפרית או עיצוב גינות יוקרה.

גננים בהרצליה - עבודות גינון נוספות 

בנוסף לכל העבודות שפירטנו המבוצעות ע"י גננים בהרצליה, תוכלו לקבל שירות עבור עבודות גינון נוספות וממוקדות יותר כמו שירות התקנת מערכת השקייה ותכנון ההגדרות בהתאמה לאופי הגינה והצרכים שלכם, הקמת מסלעה בגינה למי שמעוניין להכניס אלמנטים מיוחדים וליצור אווירה כםפרית וטבעית, הקמת גדר חיה גם בבניינים משותפים ועוד. 

שאלות ותשובות על גננים בהרצליה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בשירותי גננים בהרצליה:

ניתן למצוא דרככם גנן בהרצליה לתכנון ועיצוב גינה?

בהחלט. דרכנו תוכלו למצוא גננים מומלצים בהרצליה עבור עיצוב ותכנון גינות בנוסף לשאר עבודות הגינון המפורטות בעמוד כמו הקמת גינה, אחזקת גינה ועוד.


מה המחיר עבור הקמת גינה בהרצליה?

מחיר ממוצע עבור הקמת גינה בהרצליה ינוע בין 280 - 320 ש"ח למ"ר, עבור גינה סטנדרטית. ניתן לראות פירוט מחירים לעבודות השונות במחירון שהוספנו.