מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בדרום

זקוקים לעזרה מקצועית בעבודות הגינון? מעוניינים להקים גינה חדשה אך זקוקים לסיוע של בעל מקצוע בעל הציוד המתאים והניסיון? צרו קשר עוד היום וקבלו מספר הצעות מחיר לכל סוגי העבודות.

אלו הם העבודות הנפוצות של גננים בדרום

יש מגוון רחב של שירותים אשר מעניקים גננים בדרום הארץ בכל עיר ועיר. הנה מספר דוגמאות לעבודות המבוקשות ביותר:

  • גיזום של עצים: גיזום מקצועי של עץ מצריך שימוש בכלי עבודה חזקים כמו מסורי שרשרת. ניתן להזמין את השירות דרך 

  • הקמת גינות חדשות: עברתם לבית חדש? מעוניינים להקים גינה חדשה מאפס? ניתן לקבל שירות הכולל ייעוץ ותכנון של גינה + עבודת הקמה על ידי הגנן.

  • תחזוקה שוטפת לגינה קיימת: החל מכיסוח של הדשא ועד לאיסוף עלים, הזמינו גנן בדרום לתחזוקה בתדירות הרצויה בהתאם לגודל הגינה שלכם.

  • הקמת מערכת השקייה בגינה: זקוקים להתקנה של טפטפות, משאבת דשן או ממטרות? פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

גנן בדרום

מה בודקים לפני שמזמינים גנן בדרום?

אנו ממליצים לוודא מראש לפני ההזמנה של גנן, האם הוא התנסה בעבר בסוג העבודה שאותה אתם מחפשים וזאת מאחר ולא לכל גנן יש ניסיון בכל סוגי העבודות. כך למשל, גנן אשר מספק שירותי תחזוקה של גינה, אינו בהכרח יודע לתכנן גינה מאפס. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא האם יש לגנן את הציוד המתאים לביצוע העבודה. מי שאינו מתעסק בגיזום עצים בדרום באופן שוטף, לא בהכרח יחזיק בציוד המתאים לכך, כמו מסורי שרשרת חשמליים, מזמרות וכדומה.

 

דבר אחרון שכדאי לבדוק לפני הזמנת גנן בדרום הוא כמובן סוגיית המחיר - נסו לקבל כבר בטלפון הערכה גסה אודות המחירים אך חשוב שתקחו בחשבון שבמקרים רבים הגנן חייב להגיע פיזית אל השטח בשביל לבחון את הגינה ולהבין את מצבה ורק אז הוא יוכל לספק לכם הערכת מחיר לביצוע העבודה.

 

אזורי השירות הנפוצים ביותר בדרום:

מה משפיע על מחירי עבודות גינון בדרום?

רבים תוהים מדוע יש טווח מחירים רחב מאוד עבור ביצוע של עבודות גינון שונות. הסיבה לכך היא שיש מספר פרמטרים אשר משפיעים על המחירים בתחום זה וכל פרמטר יכול לייקר או להוזיל את העלות של העבודה. הנה המרכיבים שמשפיעים על הצעות המחיר שתקבלו עבור עבודות גינון בדרום:

 

גודל השטח: תחזוקה של גינה קטנה (פעמיים בחודש) של בגודל של 50 מ"ר יכולה לעלות בין 300 ש"ח ל-600 ש"ח אך גינה גדולה יותר (למשל 100 מ"ר) עשויה לייקר את המחיר ולהגיע גם ל1,000 ש"ח עבור 2 ביקורים בחודש.

 

תדירות הביקור: בעיקר כאשר מדובר על עבודות אחזקה של הגינה, הצעת המחיר מושפעת כמובן מכמות הביקורים בגינה. אם אתם זקוקים לביקור של גנן פעם בחודש, תשלמו סכום נמוך בהרבה מאשר ביקור של 3 פעמים בחודש.

 

עלות החומרים: כאשר אנו אומרים "חומרים" הכוונה היא לצמחייה שמשלבים בגינה וגם לאלמנטים נוספים כמו תאורת גינה, מערכת השקייה, שבילים בגינה או חיפויים בקרקע. נהוג להפריד בין שעות עבודה לבין עלות הציוד והחומרים בהצעת המחיר.

 

העונה בה מתבצעת העבודה: ייתכנו שינויים בעלויות בין עבודה אשר מתבצעת בחודשי הקיץ לעבודה בעונת החורף מאחר ובחודשי הקיץ וגם האביב יש כמובן ביקוש רב יותר לגננים בכל אזור הדרום.