מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בגן יבנה

רוצים לשמור על תחזוקה קבועה בגינה שלכם? מעוניינים לתכנן, לעצבן ולהקים גינה חדשה? דרך פורטל 'גננים פלוס' תוכלו לקבל מידע מפורט על כל עבודות הגינון וגם להשוות בין גננים בגן יבנה והסביבה הקרובה.

מצאו גננים בגן יבנה עם המלצות

הזמנה של גנן אלינו אל הגינה הפרטית, חייבת להתבצע לאחר בדיקה מעמיקה של מספר גננים בגן יבנה והסביבה הקרובה. כאשר אנו מפקידים את הגינה בידי בעל מקצוע כזה או אחר, נרצה לדעת שהוא מטפל בה כראוי, בין אם מדובר על עבודה התקנת מערכת השקייה ובין אם מדובר על פעולות תחזוקה כמו ניכוש עשבים, גיזום עצים וצמחים וכדומה.

 

כאן בפורטל 'גננים פלוס', ריכזנו מספר גננים מומלצים אשר מספקים שירות באזור זה ויכולים ללוות אתכם בתהליכי הקמה, ניקיון גינה, תחזוקה שוטפת וגם עבודות חד פעמיות כמו גיזום גדר חיה, שתילת מדשאה, צמחים או עצים וכדומה. ניתן לקבל עד שלוש הצעות ללא עלות וללא התחייבות.

 

גננים בגן יבנה

הקמת גינה בגן יבנה - כמה זה עולה?

אומנם קשה להעריך את המחיר בעבור הקמת גינה על ידי גננים בגן יבנה מאחר וכל הקמה שונה מהאחרת מבחינת סוג הצמחייה, שעות העבודה הנדרשות וכמובן התכנון שקודם לתהליך. אם בכל זאת ננסה לספק הערכת מחיר גסה באשר לעלויות, נוכל להעריך כי המחיר פר מ"ר, עומד בממוצע על 300 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להקמת גינה בגן יבנה

מחיר ממוצע להקמת גינה בגן יבנה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 320 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

טיפים לבחירת גנן בגן יבנה

כאשר בוחרים גנן בגן יבנה והסביבה, מומלץ לבחון את הדברים הבאים:

  • תיק עבודות: במיוחד כאשר מדובר על הקמת גינה בבית פרטי, חשוב לבקש מגננים בגן יבנה להציג מספר עבודות קודמות שביצעו, על מנת להתרשם מהרמה המקצועית.
     
  • צוות העובדים: שווה לבדוק האם הגנן מגיע בעצמו אל המקום או שאולי מדובר על צוות עובדים. במידה ומדובר על צוות, נסו להבין אם הצוות קבוע או שהעובדים מתחלפים.
     
  • תחומי התמחות: לא כל גנן בגן יבנה, יוכל לספק לכם את כל סוגי השירותים. ישנם גננים אשר מבצעים בעיקר עבודות תחזוקה ופחות מתעסקים עם עיצוב או תכנון של גינות חדשות וכדומה.
     
  • מחירים ועלויות: כאשר תתחילו לבדוק את נושא המחיר עם מספר גננים בגן יבנה, תגלו כי כל גנן מתמחר את עבודתו בצורה מעט שונה ולכן יש לבדוק מה המחיר, מה הוא כולל, מה תנאי התשלום וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

תחזוקת גינה בגן יבנה - כל כמה זמן זה נדרש?

את תדירות התחזוקה, קובעים הלקוח והגנן ביחד ואפשר לומר שהדבר משתנה מאוד בין גינה אחת לאחרת, בעיקר על פי גודל הגינה. בטבלה הבאה תוכלו לראות מידע באשר לתדירות הרצויה לעבודות תחזוקה, אשר מסתמכת על בדיקות שביצענו עם מספר גננים בגן יבנה. נזכיר כי מדובר בהמלצה בלבד וכי המחיר עשוי להשתנות בהתאם למפרט הגינה, סוגי הצמחייה והעצים הקיימים, העונה בשנה, דרישות הלקוח ושיקולים נוספים.

 

גודל הגינה תדירות תחזוקה מומלצת

 

עד 50 מ"ר

 

בין 1  ל- 2 ביקורים בחודש

 

בין 50 ל-100 מ"ר

 

בין 2 ל-4 ביקורים בחודש

 

בין 100 ל-150 מ"ר

 

4 ביקורים בחודש ומעלה