מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בגדרה

מעוניינים להקים גינה חדשה או לשדרג מעט את הגינה הקיימת? הזמינו גנן בגדרה שיספק לכם מכלול שירותים בתחום תחזוקת הגינה כולל גיזום עצים ושיחים, שתילת דשא, התקנת מערכות השקייה ועוד. ניתן לבצע השוואת מחירים בין גננים בגדרה ולקבל מספר הצעות מחיר שונות.

עלות הזמנת גנן בגדרה

בעבור ביקור של גנן בגדרה, נהוג לשלם בממוצע בין 200 ל-400 ש"ח. המחיר מתייחס לביקור בו מתבצע כיסוח לדשא, התקנה של מספר ממטרות, שתילת עץ חדש ופעולות דומות. במידה ותידרש עבודה מורכבת יותר, המחיר יעלה מעט. תוכלו לקבל מידע מפורט על העלויות, בעזרת המחירון אשר מופיע כאן בהמשך העמוד.

 

מחיר לביקור של גנן בגדרה

מחיר לביקור של גנן בגדרה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

טיפים לפני הזמנת גננים בגדרה

  • בקשו מהגנן להגיע לסיור מקדים בגינה לצורך התמחור ואל תסתפקו רק בהצעת המחיר הראשונית שקיבלתם בטלפון. לעיתים ההצעה משתנה כאשר הגנן מגיע פיזית ויש לא מעט פערים שיכולים גם לייקר את המחיר כמובן.
     
  • גנן טוב יבדוק את מספר שעות השמש שיש בגינה שלכם כמדי יום ולפיכך יתאים את הצמחייה והעצים בצורה טובה יותר. ניתן לקבל גם ייעוץ מקצועי וליווי בעת רכישת צמחייה וזה בהחלט שירות שכדאי לשקול לקחת.
     
  • כאשר מחפשים גננים בגדרה, חשוב לציין בדיוק את סוג העבודה הנדרשת ולפרט ככל הניתן אודות השירות. לדוגמה, אם תרצו לגזום עץ, הסבירו לגנן את העבודה באופן הבא: ברצוני להזמין גיזום עץ זית צעיר שגובהו הוא כ-3 מטר. הפירוט יעזור לכם לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר.
     
  • כל גנן בדרום רשאי לתמחר את עבודותו כפי שהוא מוצא לנכון. לכן, יש לא מעט הבדלי מחירים בין גנן אחד לאחר. זו בדיוק הסיבה שכדאי לבדוק היטב את המחירים ולא להסתפק בהצעת מחיר אחת.

 

גננים בגדרה

הזמנת גננים בגדרה - מחירים ועלויות

במחירון הבא, ריכזנו מספר עבודות נפוצות אשר מתבצעות על ידי גננים בגדרה ובסביבתה הקרובה. נזכיר כי המחירים עשויים להשתנות בין גנן אחד לאחר וכי המחיר נקבע בין היתר על סמך שיקולים כמו מועד הזמנת העבודה, גודל הגינה, תדירות הביקור הרצויה ועוד.

עלות הזמנת גננים בגדרה לעבודות גינון

הזמנת גנן בגדרה לגיזום עץ פרי

גיזום העץ ודילול של ענפים.


300 - 550 ש"ח
תחזוקה של גינה פעמיים בחודש

המחיר הוא לחודש (לא פר ביקור)


350 - 600 ש"ח
כיסוח דשא על בסיס חד פעמי

הזמנת גננים בגדרה לכיסוח מדשאה של 100 מ"ר.


350 - 550 ש"ח
שתילת עץ צעיר בגינה

קבלו מידע נוסף על מחיר שתילת עצים.


200 - 350 ש"ח
ניכוש עשבים והדברה בגינה

שתי הפעולות מתבצעות ע"י גנן בגדרה.


300 - 600 ש"ח
כמה יעלה לעשות גדר חיה בגינה?

הקמת גדר חיה מצמח פסיפלורה או היביסקוס.


150 - 220 ש"ח למטר רץ

הדפס מחירון

גנן מומלץ בגדרה להקמת גינה חדשה

בניגוד לעבודה של תחזוקת הגינה, כאשר מדובר על הקמת גינה חדשה בבית פרטי, ישנה משמעות לניסיון של הגנן וגם ליכולותיו בהיבט המקצועי. הקמה של גינה מתחילה עוד בשלב התכנון, בו יש התייחסות לחלוקה נכונה של שטח הגינה, בחירת הצמחייה המתאימה ביותר וגם להתקנת מערכת השקייה הכוללת טפטפות, ממטרות ועוד. נסו לאתר גנן מומלץ בגדרה שיש עליו המלצות טובות ובקשו לראות דוגמאות לעבודות שביצע בעבר.

 

להלן טבלה אשר מספקת הסבר נוסף על השלבים בתהליך ההקמה של גינה חדשה:

 

שלב הסבר
תכנון התהליך

 

מה רוצים לשתול, היכן למקם כל צמח ועץ והאם להתקין מערכת השקייה.

 

ביצוע בפועל

 

שתילת הצמחייה, הדשא והעצים, התקנת מערכת השקייה.

 

בקרה על הגינה

 

נדרש לבדוק אם הצמחייה נקלטה בגינה, נהוג לבצע התאמות של כמות המים ועוד.

 

שאלות נפוצות על הזמנת גנן בגדרה

קיבלנו לא מעט שאלות מגולשי האתר אודות הזמנת גננים בגדרה. הנה מענה על השאלות הנפוצות ביותר:

באיזה עונה כדאי להזמין את הגנן?

אין עונה אחת שמומלצת אך לרוב נהוג להזמין שירותי גינון בחודשי האביב או בתקופת הקיץ, בה נדרשת התייחסות לכמות הימים שטופי השמש שיכולים "להרוג" את הצמחייה.


כיצד הגנן מתמחר את עבודתו?

גננים באזור גדרה לוקחים בחשבון את שטח הגינה, עלות הציוד (צמחים, עצים, מערכת השקייה ועוד) ואת שעות העבודה שידרשו. אם מדובר על ביקור של תחזוקה, יכנס לתמחור השיקול של כמות הביקורים החודשית.


מי רוכש את הצמחייה בעת הקמת גינה?

הגנן יכול לסייע לכם ברכישת הצמחייה ולרוב הוא גם יקבל מחירים מיוחדים מהמשתלה. כמו כן, תוכלו לרכוש את הצמחים והעצים באופן עצמאי ולהזמין רק את עבודת השתילה עצמה.