מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בבית שמש

קבלו עוד היום הצעת מחיר בעבור תחזוקה או הקמה של גינה חדשה מגננים בבית שמש בעלי המלצות מצוינות. ניתן לקבל דרך האתר עד שלוש הצעות שונות לכל עבודה נדרשת.

מוצאים גננים בבית שמש דרך 'גננים פלוס'

אם יש לכם גינה ואתם זקוקים לשירותים כלשהם המצריכים את עזרתו של גנן מקצועי, אנו נשמח להקל ולפשט את תהליך החיפוש ולאפשר לכם לאתר גננים בבית שמש בעלי המלצות טובות וניסיון מקצועי בתחום.

 

כאשר אתם יוצרים איתנו קשר (טלפוני או באמצעות טופס יצירת הקשר) אנו נבין בדיוק מה השירות הנדרש לכם ונאתר את הגנן אשר פנוי כעת לספק לכם הצעת מחיר. חשוב לציין שבחלק מהמקרים תסופק הצעת מחיר ראשונית כבר בשיחת הטלפון אך ישנם מצבים בהם נדרש להגיע פיזית אל המקום בשביל לתמחר את העבודה הנדרשת בצורה מדויקת יותר.

 

גננים בבית שמש

כמה עולה להזמין גנן בבית שמש?

התשובה הפשוטה היא - תלוי לאיזו עבודה. כל עבודה תתומחר בצורה שונה ויש הבדל בין הקמת גינה חדשה לבין תחזוקה שוטפת לגינה או עבודה פרטית כמו גיזום של עץ.

 

להלן מחירון קצר המציג את העבודות הנפוצות בעיר בית שמש, תוך פירוט טווח המחירים של כל עבודה ועבודה לפי הצעות מחיר אמיתיות שנאספו מגננים בעיר.לפני הזמנת גנן בבית שמש, מומלץ לוודא סופית מהי העלות כיוון שמחיר גנן בבית שמש נקבע על סמך מספר שיקולים, שעליהם נפרט בהמשך בהרחבה.

מחירון עבודות גינון בבית שמש

כמה עולה לנכש עשבים בגינה?

המחיר הוא עבור שעת עבודה.


150 - 200 ש"ח
עלות גיזום שיחים בגינה קטנה

מתייחס לגינה בגודל של עד 50 מ"ר.


450 - 650 ש"ח
עלות הקמת גינה חדשה בעיר

הקמת גינה בבית פרטי בבית שמש.


280 - 320 ש"ח (למטר)
כמה עולה לשתול עץ בוגר בגינה?

המחיר הוא בעבור השתילה עצמה ואינו כולל את עלות העץ.


250 - 350 ש"ח
עלות התקנת מערכת השקייה בגינה

התקנה ע"י גננים בבית שמש, כולל עלות הצנרת.


6,000 - 7,000 ש"ח
כמה עולה לכסח דשא בגינה?

כיסוח חד פעמי של דשא בגינה שגודלה 25 מ"ר.


200 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד מתומחרת עבודת גינון?

למעשה ישנם מספר מרכיבים אשר משפיעים על מחיר העבודה כאשר המרכזי שבהם הוא כמובן סוג העבודה הנדרשת. לכל עבודה יש את התמחור שלה ועל מנת לקבל מידע מפורט באשר לכל סוג וסוג של עבודה, נמליץ לבקר גם במחירון הגינון המקיף באתר.

 

בנוסף, כדאי לדעת שברוב המקרים הגנן יתמחר את עבודתו על סמך שני שיקולים עיקריים - כמות שעות העבודה הנדרשות לביצוע העבודה ועלות חומרי הגלם. כאשר אנו מדברים על חומרי גלם, הכוונה היא כמובן לצמחייה שתרצו לשלב בגינה, מרבדי הדשא החדשים, מערכת ההשקייה שנדרש לרכוש וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

השוו בין גננים מומלצים בבית שמש וחסכו

כולנו מעוניינים למצוא גננים מומלצים בבית שמש שעליהם אפשר לסמוך. גנן טוב יכול להפוך גינה מוזנחת, עייפה ולא מטופחת לגינה מרשימה ומשגשגת על ידי ביצוע פעולות תחזוקה והוספה של צמחייה או אלמנטים שונים שישדרגו אותה בכמה רמות.

 

אנו מבצעים בדיקות מקדימות לגננים אשר עובדים וזאת על מנת לספק ללקוחות האתר את חווית השירות הטובה ביותר ולדאוג לכך שיקבלו הצעות מהגננים המומלצים והטובים בעיר בית שמש ובסביבתה הקרובה. נדגיש כי אנו מספקים שירות גם באזורים הסמוכים לבית שמש ואפשר למצוא גנן בירושלים דרך האתר וגם גננים במודיעין וערים סמוכות.

מה לבדוק לפני הזמנת גננים בבית שמש

יש מספר דברים שכדאים לבדוק לפני שמזמינים גננים בבית שמש, כאשר הדבר החשוב והמרכזי הוא המחיר של העבודה. נסו להבין כמה עולה השירות וממה מורכבת הצעת המחיר (שעות עבודה, חומרים וכדומה) וגם וודאו מה תנאי התשלום. בנוסף, אנו ממליצים לבדוק את הרזומה של הגנן ובמידה ואתם נעזרים בשירותיו לצורך הקמת גינה חדשה, כדאי לבקש לראות תמונות של גינות אחרות שעוצבו והוקמו על ידיו.

 

דבר נוסף שאנו ממליצים לבדוק הוא מי מבצע את העבודה בפועל מאחר ובחלק מהמקרים הגנן שאיתו תדברו הוא לא הגנן שיגיע לגינה אלא עובדים אחרים ולכן חשוב לוודא שאתם בידיים טובות, של צוות מיומן, וותיק, אדיב ושירותי.

 

גנן בבית שמש

מה עשוי לייקר את עבודת הגינון?

המרכיבים המרכזיים אשר ישפיעו על תמחור העבודה הן שעות העבודה הנדרשות במסגרת הפרויקט (הקמה / עיצוב / תחזוקה וכו') ועלות החומרים - עצים, שיחים וצמחייה, אבני מדרך, חיפויים, תוספת של מערכת השקייה ועוד. אם העבודה מורכבת מאוד ודורשת מספר רב של שעות, המחיר מתייקר.

 

כמו כן אם תבחרו לשלב בגינה עצים יקרים מאוד (למשל עץ זית) אז הצעת המחיר תתייקר. בנוסף, גננים בבית שמש עשויים לספק מחיר נוח יותר כאשר העבודה מתבצעת בעונת החורף או הסתיו מאחר ואלו עונות פחות עמוסות בעבודה בהשוואה לאביב או הקיץ.