מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בבאר יעקב

מחפשים גנן מומלץ בבאר יעקב? הקמת גינה, אחזקה או שיקום? כלל שירותי הגינון נמצאים כאן בגננים פלוס! השאירו פרטים וערכו השוואת מחירים בין גננים בבאר יעקב והאזור.

השוואת מחירים בין גננים בבאר יעקב

גננים פלוס הנו פורטל כלל ארצי ומקיף בנושא גינון, ניתן למצוא כאן מידע אודות גיזום עצים, כריתה, הקמת גינות, עיצוב, מחירונים ובין היתר גם לערוך השוואת מחירים בין גננים. ברגע שתשאירו פרטים או תצלצלו אלינו, נציג מטעמנו ידאג להשלים את הפרטים לאותם גננים מבאר יעקב. כך שתקבלו מהם בחזרה הצעות מחיר ותוכלו לבצע השוואת מחירים, למצוא את הגנן המתאים לכם ולהזמין שירות מקצועי.
 

גנן בבאר יעקב

מהו מחיר אחזקת גינה בבאר יעקב?

מחירי אחזקת גינות משתנים על פי סוג הצמחייה, גודל הגינה ותדירות הגעת הגנן. מרבית הגינות הפרטיות בישראל לא עולות על גודל של כ-50 מ"ר ותדירות הביקור המומלצת של גנן בבאר יעקב היא כ-פעמיים בחודש (כל שבועיים). המחיר בעבור שירות מסוג זה נע בין 300 - 600 ש"ח. 
 

מחיר אחזקת גינה בבאר יעקב

מחיר אחזקת גינה בבאר יעקב: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איזה שירותי גינון תמצאו כאן?

שירותי הגינון המבוקשים ביותר ע"י גננים בבאר יעקב הם:

 • אחזקת גינות: בפסקה הקודמת הרחבנו, אבל נסכם ונאמר שמדובר על השירות הסטנדרטי בו מגיע גנן מבאר יעקב לביתכם, מתחזק את הגינה באופן שוטף ודואג לצמחייה בעבורכם.
   
 • גיזום עצים: בין אם זה עץ פרי, עץ נוי או עץ גבוה שחייב גיזום. כלל שירותי גיזום העצים תמצאו כאן בפורטל גננים פלוס.
   
 • עיצוב גינות: בסקטור של עיצוב גינות יש פרמטרים רבים, סוגי עיצובים שונים וגם תמחורים שונים בהתאם לכך, אנו ממליצים לכם לקרוא על עיצוב גינות כאן.
   
 • דשא סינטטי: התקנה של מרבדי דשא סינטטי בגינה, במרפסת, על הגג ובכל מקום. כולל חיתוך ואספקת החומר.
   
 • חיפוי קרקע לגינה: חלוקי נחל? טוף? ישנם לא מעט סוגים של חיפויים, כאן ניתן לקבל אספקת החומר כולל עבודה וסידור בשטחי הגינה. אם צריך ניכוש עשבים והכנת הקרקע ניתן לציין זאת לאותו הגנן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

טיפים לאחזקת גינה בבאר יעקב

קבלו מאיתנו 3 טיפים מעולים שסייעו לכם באחזקת גינה בבאר יעקב בבית שלכם באופן שוטף ולגמריי לבד:

 1. זמני השקייה: זמני השקייה המומלצים הם בשעות הבוקר המוקדמות, בסביבות 6 בבוקר. אם יש לכם מערכת השקייה ממחושבת, רצוי לכוון אותה לשעות אלו, אם אתם משקים לבדכם, עשו זאת בתחילת היום.
   
 2. גיזום בעונה: כל עץ יש לו את תקופת הפריחה והגדילה שלו, לכן רצוי לבדוק מראש באיזה עונה הוא פורח ופעיל יותר. כאשר מזמינים גיזום עצים - עשו זאת רגע לפני תחילת העונה של העץ.
   
 3. התאמת צמחייה לאקלים: לא כל פרח צמח עץ מתאים לאותו אקלים, לחשיפה לשמש או לצל. כאשר אתם מתכננים להוסיף עוד צמחייה מסוגים שונים לגינה, בדקו וודאו שאכן מתאימה למצב האקלים אצלכם.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה