מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים באשקלון

מחפשים בעל מקצוע שיסייע לכם בתחזוקה של הגינה הקיימת או בהקמה של גינה חדשה מסביב לבית? הגיע הזמן להשוות מחירים! משאירים פרטים בטופס המצורף באתר ואנו דואגים שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים באשקלון.

כך תמצאו גננים באשקלון

צריכים לגזם את העץ? מעוניינים לכסח את הדשא? אולי אתם מתכננים הקמה של גינה מאפס בשל מעבר לבית חדש בעיר אשקלון? תהליך החיפוש אחר גנן מקצועי ומומלץ בעיר נעשית קלה ונוחה באמצעות טכניקת השוואת המחירים של 'גננים פלוס' דרך האתר שלנו אפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים באשקלון ופשוט לבצע השוואה בין ההצעות שהתקבלו עד לבחירת ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

גננים באשקלון

כמה עולה אחזקת גינה באשקלון?

במצב בו אתם מחפשים גנן לצורך שיקום גינה או תחזוקה של גינה קיימת באשקלון, תוכלו למצוא גנן במחירים נהדרים. המחיר שתשלמו מושפע באופן ישיר מגודלה של הגינה וגם מתדירות הביקור של בעל המקצוע. למשל, בעבור אחזקה של גינה בגודל של עד 50 מ"ר, תשלמו בדרך כלל סכום שנע בין 300 - 600 ש"ח עבור תדירות ביקור של פעמיים בחודש.

 

לעומת זאת עבור גינה גדולה יותר, של עד 100 מ"ר תשלמו עבור עבודת תחזוקה הכוללת איסוף עלים, גיזום של עצים וכיסוח של הדשא סכום שנע בין 600 ש"ח ל-900 ש"ח עבור שני ביקורים בחודש. שימו לב שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם למגוון שיקולים ושהמחיר המוצג כאן אינו מחייב את בעלי המקצוע איתם תשוחחו.

גנן מומלץ באשקלון להקמה של גינה 

אין כמו גינה חדשה! ההתרגשות העצומה של תכנון הפרויקט, מיקום העצים השונים, פיזור אבני המדרך, הוספת הצמחים, שתילת דשא וכמובן התקנה של מערכת השקייה מסודרת. חשוב להבין שהקמה של גינה מצריכה תכנון קפדני מקדים וזאת על מנת למנוע בעיות בהמשך.

 

במידה ולא מתייחסים בצורה נכונה למרחקים בין הצמחים (בהתאם לסוג הצמח) וגם למיקום העצים ביחס לכמויות השמש בגינה שלכם, הגינה לא תשגשג לאורך זמן וכל המאמץ והכסף שלכם יהיה לחינם. לכן, אנו ממליצים לשכור את שירותיו של גנן מומלץ באשקלון שיסייע לכם בכל התהליך החל מתכנון קפדני ומקצועי ועד לביצוע ויישום בפועל.

 

כאשר מזמינים גננים באשקלון לצורך הקמת הגינה, יש לוודא מולם שכל השלבים הבאים אכן מתבצעים:

 

פעולה פירוט
הקמת תשתית ראשונית

 

יישור הקרקע, ניכוש עשבים והוצאת שורשים, דישון הגינה וכדומה.

 

הוספת מערכת השקייה

 

התקנת טפטפות וממטרות + מחשב חכם.

 

 

נטיעת עצים וצמחים

 

 

שתילת הצמחים בהתאם למקומות שהוגדרו בשלב התכנון.

 

הוספת חיפויים לגינה

 

החל מאבני גיר ועד לחלוקי נחל או חיפוי טוף.

 

התקנת תאורת גינה

 

תאורה בתחתית העצים או בפינות הגינה יוצרת מראה מיוחד ויפה בלילה.

 

מדוע בכלל להזמין גנן מקצועי?

עדיין מתלבטים בנוגע להזמנת גננים באשקלון? תוהים אם כדאי לבצע את העבודה בכוחות עצמכם? יש מספר סיבות שהזמנת גנן מקצועי, יכולה להשתלם: אם אתם זקוקים לצמחייה חדשה בגינה, בעזרת הגנן תוכלו לקבל מחירים נוחים יותר במשתלה ורק סעיף זה, שווה את העבודה המשותפת. בנוסף, הגנן יודע להתאים את הצמחייה הנכונה לאזורי הגינה, מה שמגדיל את הסיכוי שהצמחים יקלטו בהצלחה ולא ינבלו לאחר תקופה קצרה.

 

גם כאשר מדובר על תחזוקת הגינה באופן שוטף, נוכל להגיד כי גינון מקצועי חוסך לנו זמן יקר ולרוב גם מתבצע בצורה מקיפה וטובה הרבה יותר מאחר ולגנן מקצועי יש את כל הציוד הנדרש: מסור לגיזום העצים, מפוח עלים, מגרפות, מזמרות, שקים גדולים לאיסוף הפסולת ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

הזמינו גנן באשקלון לכריתת עצים

בין אם מדובר בעץ צעיר או בעץ בוגר, תוכלו להזמין גנן באשקלון שיסייע לכם בפעולת הכריתה. המחיר של כריתת העצים נקבע בהתאם לסוג העץ, העובי שלו וגם שיקולים נוספים של הגנן כמו מיקום העץ בגינה שלכם למשל. חשוב לציין שעל מנת לכרות עץ, תצטרכו לפעול לפי חוק כריתת עצים ולבצע את הכריתה בהתאם לנהלים ולכן אין לבצע את הכריתה באופן עצמאי, גם אם מדובר בעץ הנמצא בשטח הגינה הפרטית שלכם.

 

גינון באשקלון

החשיבות של המלצות בבחירת גננים באשקלון

כאשר מדובר על גננים, כדאי מאוד לעבור אך ורק עם גננים מומלצים באשקלון וזאת על מנת לקבל אדם בעל ניסיון רב בתחום, אשר מגיע עם ציוד איכותי שגם מסייע לו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וגם מאפשר לו לעבוד באופן יעיל ובמהירות.

 

בנוסף, גנן עם המלצות הוא בדרך כלל בעל מקצוע אשר יודע להעניק שירות סבלני ומקצועי. הגנן מגיע אליכם ונכנס לשטח האישי שלכם, לכן חשוב מאוד לאתר גננים באשקלון שמספקים שירות אדיב, כאשר הם מקפידים על עבודה נקייה וייסודית.