מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים באשדוד

מתחת נציג כמה עולה אחזקת גינה באשדוד, מהם מחירי העבודות הנפוצות בקרב גננים באשדוד, מה כוללת אחזקת גינה, כמה זמן היא לוקחת, נסביר גם על סוגים שונים של גינות וגם איך תוכלו בפעולה קצרה וחינמית להשיג גנן בזול דרך פורטל גנניפ פלוס - קראו וגלו. 

כמה עולה אחזקת גינה באשדוד?

אחזקת גינה באשדוד ע"י גנן המגיע פעם בשבועיים עולה בין 300 - 600 ש"ח, כאשר מדובר על גינה בגודל של עד 50 מ"ר. ככל שתדירות הביקורים תהיה גבוהה יותר - כך מחיר אחזקת הגינה ירד בהתאם.

 

מחיר ממוצע לאחזקת גינה באשדוד

מחיר ממוצע לאחזקת גינה באשדוד: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מחירון גינון באשדוד

מתחת נציג מחירי עבודות שונות שגננים באשדוד מבצעים:

מחירון גינון באשדוד

גיזום שיחים

מחיר לגיזום שיחים בגינות בנפח 50 - 100 מ"ר, כולל פינוי של הגזם ע"י הגנן באשדוד.


450 - 700 ש"ח
ניקוי חד פעמי לגינה

המחיר הינו לניקוי ופינוי פסולת מגינה (בנפח עד 100 מ"ר) באופן חד פעמי.


550 - 850 ש"ח
חיפוי קרקע בחלוקי נחל

המחיר ליישום חלוקי נחל על אדמה, במסגרת עיצוב גינה עם חלוקי נחל. המחיר הינו למ"ר.


60 - 130 ש"ח
כמה עולה לשתול עץ?

מחיר לשתילת עץ בגובה של 2 - 3 מטרים, לא כולל מחיר העץ.


200 - 350 ש"ח
כיסוח דשא בגינה

המחיר לכיסוח דשא בגינה עד 100 מ"ר.


350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

מה כוללת עבודת אחזקה לגינה?

נתחיל בזה שאחזקת גינה קודם כל מתחילה בקביעת תדירות הגעת הגנן אל הגינה שלכם, כך גם נקבע בראש ובראשונה המחיר. אז מה כוללת בדרך כלל אחזקת גינה באשדוד?

 • גיזום שיחים, צמחים ועצים - על פי דרישת הלקוח ובהתאם לגודלם, אפשר לעצב בצורות ואפשר רק לקצר.
   
 • ניכוש עשבים - כל עשב שוטה שאינו מתאים בגינתכם יוסר, אם יש עשבים שוטים על גבי הדשא, גנן באשדוד ישתמש בחומר שהורג רק אותם.
   
 • דישון הגינה - דישון קודם כל למדשאות וכמובן שגם לעצים, שיחים ופרחים.
   
 • כיסוח דשא - אחזקת הדשא היא משימה לא פשוטה וכל גנן באשדוד יודע שבראש ובראשונה הדשא צריך להיות מכוסח וירוק.
   
 • בדיקות - בדיקת תקינות מערכות השקייה כולל כיוון זמני פעילות לפי תקופות בשנה, בדיקת ממטרות וטפטפות.
   
 • שתילה - הוספה של פרחים חדשים, שתילת דשא ושתילת עצים - על פי בקשת הלקוח.
   
 • זמני ביצוע אחזקת גינה באשדוד עשויים לנוע בין חצי שעה ועד שעה וחצי - הכל תלוי בסוג וכמות הצמחייה שבגינתכם וכמו כן - גם לכמות המטלות שעל הגנן לבצע.
   
זמן ממוצע לאחזקת גינה באשדוד:
60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

כל כמה זמן להזמין גנן באשדוד לתחזוקת גינה?

זמני הגעה של גננים באשדוד לצורך אחזקת גינה יהיו לרוב בין פעם בשבוע לפעם בשבועיים, כאשר המשפיע העיקרי שקובע הם סוגי הצמחיה בגינה שדורשת אחזקה. למשל, אם יש ברשותכם גינה שהצמחייה בה חסכונית במים - מועדי התחזוקה בה ע"י גנן יכולים להתארך ולהתבצע פעם בשבועיים, במידה ומדובר על גינה עם מדשאות ועם צמחים שזקוקים לדאגה על בסיס יומי, נמליץ להיעזר בגנן לפחות פעם בשבוע שיגיע לבדוק את תקינות מערכת ההשקייה ואף יכסח את הדשא שצומח במהירות.

 

זמן ממוצע לתחזוקת גינה ע"י גנן באשדוד:
       שבוע וחצי
שבועיים משך זמן שבוע

מידע על הליך הקמת גינה באשדוד

הליך הקמת גינה באשדוד יחל מתכנון של הגנן מולכם. הוא אף עשוי להציע לכם סוגי עיצוב נפוצים לגינות בהסתמך על נתוני השטח הקיימים. במידה ומדובר כבר בגינה שעוצבה בעבר וכזו שקיימים בה צמחים חיוניים ועצים - הוא עשוי להמליץ על עיצובים התואמים את הצמחים הנוכחים. סוג העיצוב של הגינה יהיה חופשי יותר לבחירה במקרים בהם מדובר על שטח שלוקה בצמחייה וכזה שאינו בעל מראה חיוני כלשהוא.

עיצוב גינות באשדוד: מהם סוגי העיצוב הנפוצים?

מתחת תקראו על מספר עיצובים נפוצים של גינות, כאשר לכל אחד מהעיצובים מוטיב שונה:

 • גינה טרופית - גינה טרופית היא גינה שמאופיינת בצמחייה אקזוטית וטרופית, כדוגמת: שחי פסיפלורה, עצי מנגו ובננה ועוד. מדובר בגינה העשירה בירוקים.
   
 • גינת תבלינים - גינות תבלינים משמם - מאופיינות בצמחי תבלין, הממלאים את הגינה בריחות עמוקים ולעתים גם בעלי סגולות הרגעה. גינות תבלין נחשבות לעמידות בתנאי מזג האויר המשתנים ועל כן, גם התחזוקה שלהם לא גבוהה.
   
 • גינה ים תיכונית - כאן מדובר על גינה שהמוטיב העיקרי בה הוא צמחייה שנחשבת חסכונית במים כמו אלוורה וקקטוסים. כך שאם חשבונות המים שלכם ממילא גבוהים אבל אתם מעוניינים בכל זאת בגינה יפה ומטופחת - צוות פורטל גננים פלוס ממליץ בחום לבחור לעצב את גינתכם בצורה הזו.
   
 • גינת גג - גינות גג הפכו בשנים האחרונות לנפוצות מאוד בקרב מרבית האנשים במדינת ישראל. הסיבה לכך מפני שכמות האוכלוסייה עלתה, מה שחייב בניית בניינים חדשים, שבהם אין גישה ישירה לקרקע ועל כן, לקוחות רבים של גננים פלוס נעזרים בגננים ברמת גן לצורך הקמת גינות גג במרפסת שלהם. גינות גג יכילו לרוב גם תבלינים, צמחייה עמידה במים (ככל שקומת הבית גבוהה יותר - כך החשיפה לשמש המייבשת גבוהה גם היא), גם המצאות של פרקט ועדניות קטנות יאפיינו סוג גינה כזו.
   
סוג הגינה מה מאפיין אותה?
גינה טרופית צמחים טרופים, המון ירוקים
גינת תבלינים סוגים שונים של תבלינים
גינה ים תיכונית צמחייה חסכונית במים ועמידה לשמש
גינת גג צמחיה באדניות, שחי תבלין

איך להשיג גנן זול באשדוד?

במידה וגם אתם רוצים גנן זול באשדוד לצורך הקמת גינה או אחזקת גינה קיימת, דעו שהדבר בהחלט בר השגה. כל שתצטרכו לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס מתחת ולקבל ישירות לנייד, בחינם וללא התחייבות עד 3 גננים באשדוד בעלי נסיון בהקמת גינות, ביניהם תוכלו להשוות במחיר אותה העבודה בדיוק עוד בשיחת הטלפון וכך לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם וכל זה, תוך שלא הוצאת כלל מזמנכם או מכיסכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מהי דרך ההשקייה המומלצת?

אם אנחנו כבר מדברים על הקמת גינה ועיצובים שונים של גינה, חשוב גם לדון על כיצד להזין ולשמר את הצמחייה שבה לא? רבים מתלבטים לגבי מהי השיטה המומלצת ביותר להשקות בה את הגינה. התשובה היא: באמצעות מערכת השקייה. מתחת נסביר מדוע:

 • אחריות השקייה - מערכת השקייה חוסכת לבעלי הגינה מאחריות ההשקייה היומית, שבועית או כל מועד אחר המצריך חידוש השקייה. במידה ואתם מעוניינים לשמר את מראה הגינה שלכם אך אין ברשותכם את הזמן או הכוח להשקות אותה - דעו שמערכת השקייה שמוגדרת מראש - תוכל לחסוך מכם את העבודה של השקייה ידנית.
   
 • כמות מים - השקייה ידנית מצריכה כמויות מים גדולות לרוב וזאת מפני שאנו לא יודעים כיצד להשקות בצורה נכונה את הצמחים. מערכת השקייה יכולה להשקות אזורי גינה גדולים, תוך שימוש בכמות מים קטנה וחסכונית יותר, מבלי "להציף" אף צמח.
   
 • צורת השקייה  - כמה פעמים בזמן שהשקתם בגינה הייתם צריכים למלא מחדש את המשפך? דעו שהשקייה ידנית לרוב אינה מבוצעת בצורה שווה עבור כל הצמחייה, מה שמוביל בחלק אחד להצפה ובחלק אחר לגסיסה של הצמחים בגלל חוסר במים. 
   
 • מחיר - מחיר התקנת מערכת השקייה אומנם נראה כיקר יותר (נע לרוב בין 1,500 - 2,500 ש"ח כולל שווי המערכת) אך קחו בחשבון שעלויות המים הגדולות שנוטים להתבזבז בעת השקייה ידנית הם גדולים יותר לטווח הארוך, כך שבעצם מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה.
   
פרמטרים להשוואה מערכת השקייה השקייה ידנית
מי אחראי להשקות? מערכת השקייה  בעל הגינה
כמות מים נמוכה גבוהה לרוב
צורת השקייה בצורה שווה לא שווה
מחיר גבוה אך מחזיר עצמו בעתיד במצטבר יקר (כמויות מים גבוהות)

מתי כדאי להשקות גינה?

שאלה שעולה לא פעם בקרב לקוחות רבים של פורטל גננים פלוס היא: מתי כדאי להשקות את הגינה? גננים באשדוד ימליצו לרוב פה אחד להשקות את הגינה בשעות הבוקר המוקדמות. הסיבה לכך היא כי אז קרני השמש עדינות ומזינות יותר עבור הצמחים, כמו כן, גם מי ההשקייה אינם מתאדים ומספיקים להיספג בצמחים.

 

לא נמליץ להשקות גינה בשעות הצהריים או לחילופין בשעות הערב ואלו הסיבות:

 • השקייה בשעות הצהריים - בשעות אלו השמש חזקה מאוד, דבר שגורם לאידוי מהיר של מי ההשקייה - עוד לפני שהם מספיקים להיספג בצמחים.
   
 • השקייה בשעות הערב - היעדר קרני שמש בשעות אלו לא מאפשר לצמחייה לספוג אליה את מי ההשקייה בצורה מיטבית, מה שגורם לשאריות מים גדולות על פני הקרקע שמושכות מזיקים לצמחים וגורם להיווצרות פטריות ועובש.


השיגו גנן באשדוד בזול דרך גננים פלוס

שאלות בנושא עיצוב גינות באשדוד

כמה עולה אחזקת גינה?

עלות אחזקת גינה נעה בין 300 - 600 ש"ח וזה תלוי בגודל הגינה ובתדירות שעל גנן באשדוד לבצע אותה.


כיצד הכי מומלץ להשקות גינה?

פורטל גננים פלוס ממליץ להסתייע במערכת השקייה דיגיטלית להשקיית הגינה שלכם. הרחבנו על המניעים לכך במאמר.


איך להשיג גנן באשדוד בזול?

השאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד ותקבלו 3 גננים באשדוד, ביניהם תוכלו לברר מחירי בטלפון ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם