מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

אודות פורטל גננים+

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

גננים פלוס הינו פורטל תוכן מקצועי ומעמיק בעולם הגינון בישראל, והראשון מסוגו אשר מספק פתרון אינטרנטי להזמנת שירותי גננות במהירות ובפשטות. מעבר להיותו אתר אינפורמטיבי לכל הדורש בכך, באמצעות חיוג למוקד הטלפוני של האתר או בעת השארת פנייה דרך הטפסים המצויים באתר, ניתן לקבל הצעות מחיר בגננים אשר עומדים בכל הקריטריונים של בקשת הגולש ברגעים ספורים.

הפנייה עוברת סינון ראשוני ע"פ קרטריונים דמוגרפים ורלוונטיות, קרי:
איזור בקשת השירות, סוג השירות (גיזום עצים, הקמת גינה, וכן הלאה...), זמינות (שירות מיידי, שירות עתידי), שם המזמין וטלפון המזמין.

לאחר מכן, אנו נאמת את פרטי הבקשה ונרחיב מעט את בקשתכם על מנת למצוא את בעלי המקצוע הנכונים והמתאימים ביותר לדרישת השירות שלכם. לאחר שנמצאו בעלי המקצוע (באופן מיידי במערכת הטכנולוגית שלנו), אותם בעלי מקצוע יקבלו את פנייתכם, ואלה יחזרו אליכם במהרה עם הצעות מחיר רלוונטיות. לכם, הגולשים, נותר רק לקבל את ההצעות שהגישו לכם, ולבחור בהצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם.

מה תמצאו בגננים פלוס?

בפורטל ניתן למצוא מחירון גינון אשר מתעדכן מעת לעת ועדכני תמיד לשנה הנוכחית, כל המחירים המוצגים שם הנם דגימות של הצעות מחיר ומידע אינטרנטי שנאסף ולאחר מכן הפך לטווח של ממוצעי מחירים בשוק, כך שניתן לעמוד את המחיר לשירות שאתם מזמינים. כמו כן, תמצאו הרחבה על כריתת עצים וגיזום עצים, שירותי גינון ואחזקה וכמובן הקמת גינות הכולל תכנון קפדני ועיצוב. עוד תמצאו בפורטל אפשר לבצע השוואת מחירים בכל אזורי המדינה שונים.

גלישה וגינון מהנה,
גננים פלוס