מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

אדריכל נוף בחיפה

מה המחיר שגובה אדריכל נוף בחיפה? אילו עבודות תוכלו לקבל ממנו, מה משפיע על המחיר ואיך תוכלו לאתר את אדריכל הנוף שלכם תוך דקות דרך גננים פלוס.

מה המחיר שגובה אדריכל נוף בחיפה?

מחיר אדריכל נוף בחיפה יהיה בין 300 - 500 ש"ח לשעת עבודה או לחילופין כ- 5% מעלות הפרויקט כולו. חשוב לבקש מהאדריכל מהאדריכל מסמך המפרט את כל תחומי עבודתו ואת עלויות החומרים הנלווים.

 

מחיר שעתי ממוצע לאדריכל נוף בחיפה

מחיר שעתי ממוצע לאדריכל נוף בחיפה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

אילו עבודות ניתן לקבל מאדריכל נוף בחיפה?

 • תכנון ועיצוב גינות - אדריכל נוף בחיפה יוכל לתכנן עבורכם גינה מאפס. כולל אספקת חומרים וצמחייה שעליה תחליטו מראש או בליווי האדריכל.
   
 • שיקום גינה קיימת - ביכולתו של האדריכל לשקם גינות קיימות שהוזנחו, כולל פירוק השטח והקמתו מחדש בצורה משודרגת.
   
 • אלמנטים - אדריכל נוף בחיפה יוכל בהתאם להעדפות האישיות שלכם לתכנן בגינה אלמנטים נלווים, כמו קיר ירוק עם צמחייה, בריכות נוי ואזורי ישיבה ובגדול, יהפוך כל חלק בגינה שלכם לשמיש באמצעות אלמנטים שונים וייחודיים.
   
 • מערכת השקייה - כדי להבטיח שהגינה שעיצב אדריכל הנוף תשאר ירוקה באופן קבוע, יהיה עליכם לדאוג להשקות אותה באופן קבוע ובהתאם לסוג הצמחייה. כיום במסגרת אדריכלות נוף בחיפה והקריות ניתן לתכנן ולהתקין מערכת השקייה המותאמת אישית לסוג וכמות הצמחייה שבחרתם לגינה שלכם וכך למעשה לפטור אתכם מאחריות ההשקייה.
   
 • עיצוב גינה בהתאם לסוגה - אדריכל נוף בחיפה יוכל להקים לכם גינה על בסיס אלמנטים יפניים, טרופיים ואפילו גינות קומפקטיות במרפסת הדירה שלכם ואפילו גינה על הגג, כך שלמעשה - השמיים הם לא הגבול. קראו מידע נוסף על עיצוב גינות
   
 • תכנון מרחבים במוסדות - אדריכלי נוף יכולים לתכנן שטחי חוץ של מוסדות חינוך, רפואה וממשל, כולל גנים ציבוריים ומרחבים ציבוריים בחיפה. בשטחי בתי ספר, הוא אדריכל הנוף ידאג להתאים את המרחב לילדים כדי לספק להם מרחב בטוח וכייפי לשעות ההפסקה, כולל תכנון גינות ירק ובוטניקה. במוסדות רפואיים הוא יכיל בשטח מתקני ישיבה המותאמים למטופלים עם מוגבלות ויקים שטחים ירוקים כדי להפריח מעט צבע בעבור המטופלים.

 

אדריכל נוף בחיפה

השיגו אדריכל נוף בחיפה לכל בית או מוסד!

יש לכם שטח ריק שתרצו להפיח בו חיים? או אולי תרצו לתכנן שטח ציבורי של בניין משותף או מוסד? דרך פורטל גננים פלוס תוכלו להשיג אדריכל נוף בחיפה לכל מטרה!

 

השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם עד 3 אדריכלי נוף מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר עלויות ומידע נוסף וכך לאתר בעל מקצוע מיומן במחיר משתלם, תוך זמן קצר!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה משפיע על מחירי אדריכלות נוף בחיפה והקריות?

הדברים שמשפיעים על מחירי אדריכלות נוף בחיפה והקריות כוללים בין היתר את כמות הציוד והאלמנטים שיידרשו במסגרת הקמת הגינה, סך שעות העבודה של אדריכל הנוף ומצב הגינה ההתחלתי.